В Японії відкриють унікальний готель, де відвідувачів обслуговуватимуть андроїди Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2015 13:54 · Розділ: Нові технології

Роботи виконуватимуть роль людей (фото з сайту travel365.md)
Роботи виконуватимуть роль людей (фото з сайту travel365.md)

Ніхто не посперечається з тим, що Японія є чи не найбільш передовою в плані впровадження всіляких технологічних новинок. Мало не з кожним днем тут з’являється то якийсь новий робот, то супермодний і, чесно кажучи, доволі безглуздий пристрій…

Як би там на не було, прилавки японських магазинів техніки не пустують ніколи.

А недавно японці вже вкотре вирішили вразити світ. Вже найближчим часом компанія Kokoro збудує готель, що повністю обслуговуватиметься андроїдами. Його планують відкрити в тематичному парку "Huis Ten Bosch" в Сасебо, а отримає заклад назву "Henn-na".

Всього готель матиме сімдесят два номери, і коштуватиме він порівняно недорого – якщо врахувати, що проект має бути вельми оригінальним та розрекламованим, ціна більш ніж доступна – «всього» шістдесят доларів за ніч, проведену в готелі. Це оплата за одномісний номер.

Щоправда, за найрозкішніший номер доведеться заплатити трохи більше – сто п’ятдесят три долари за ніч, але розробники кажуть, що воно того варте.

Другу фазу будівництва готелю планують завершити вже в наступному році. Після того, як будівництво завершать, готель планують розширити ще на сімдесят два номери.

Готель обіцяє бути справді унікальним. І унікальність його не в дизайні чи суперкомфортабельності номерів, а в тому, що весь обслуговуючий персонал готелю – роботи. Людиноподібні actroids мають зовнішність жінки, вміють розмовляти на кількох мовах та роблять ще багато всіляких штучок. Всього персонал готелю включає десять таких «працівників».

Так, зайшовши в готель, на ресепшені ви зустрінете жінку-андроїда, яка видасть вам ключі від номера. Віднести речі вам допоможе інший робот, ще інший прибиратиме в номері та доставлятиме вам їжу.

Однак механічні співробітники – не єдине новаторство "Henn-na". Як кажуть автори проекту, готель буде дощенту нашпигований є електронікою. Приміром, номери тут планують оснастити системою розпізнавання людини за обличчям – так ви зможете відчинити двері без ключа. А в номері тут буде повно датчиків, що вимірюватимуть температуру вашого тіла, автоматично змінюючи температуру навколишнього середовища з максимальним для вас комфортом.

Організатори проекту кажуть, що у випадку, якщо їхній готель стане популярним, вони відкриють не менше тисячі таких готелів у цілому світі.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.