Шокуюча флешка від канадського фотографа Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2015 12:00 · Розділ: Цікаві факти

Не знаєте, що подарувати екстравагантному другові на день народження? Подаруйте йому флешку! Що ж це за подарунок, скажете ви? Несолідно, неоригінально та якось дешево… А ось і ні – просто флешку слід вибрати незвичайну.

Наприклад, одну з тих, про які піде мова у нашій статті.

1. Якщо ваш друг чи подруга – істинний любитель попоїсти, подаруйте йому флешку у вигляді їжі. Тут варіантів є чимало - це можуть бути якісь соковиті з вигляду фрукти, банан чи яблуко, приміром, або навіть булочка з сосискою та гірчицею. Можна придбати флешку-суші чи флешку-морозиво, флешку-пончик чи флешку-печенько. Є ще флешка з національним забарвленням – у вигляді апетитного шматка сала.

2. Якщо ваш товариш – людина активна, й постійно стежить за новими тенденціями в світ програмування, приємним сюрпризом для нього стане флешка kingston datatraveler workspace 32gb /. Працює вона швидко і призначена для того, щоб встановлювати на ній операційну систему Windows 8. Тож яким би пристроєм ви не користувались, улюблені програми та алгоритми завжди будуть з вами.

Фото з сайту www.doodoo.ru
Фото з сайту www.doodoo.ru

3. Для любителів благородного металу – золота – підійде накопичувач, виготовлений у вигляді банківського шматочка золота, при одному погляді на який у вас різко підніматиметься настрій.

4. Музикантам сподобається флешка у вигляді гітари чи інших музичних інструментів – словом, тут вибір настільки великий, що політ своєї фантазії обмежувати не варто.

Та все ж найбільш шокуючою виявилася флешка канадського фотографа Джастіна Поулсена (Justin Poulsen) - в нашому списку вона буде п’ятою.

5. Забігаючи наперед, скажемо, що любовно виготовлений накопичувач виглядає дуже вже реалістично. Його творець добряче постарався перед тим, як виготовити силіконову флешку у вигляді… відрубаного великого пальця на руці.

Матеріал для виготовлення корпусу канадець підбирав дуже довго. Врешті-решт він все-таки зупинився на силіконі, адже він імітує плоть пречудово.

Потім митець вручну розфарбував своє творіння, обробивши вкінці флешку антикорозійним спреєм.

У вільний продаж флешка не надійде. Тим не менше, всього було виготовлено п’ятдесят цих жахливих екземплярів – у такий спосіб фотограф вирішив висловити подяку своїм клієнтам.

Продаватимуть накопичувачі виключно за замовленням, тому пересічні громадяни потішитися відрубаним пальцем з гігабайтами пам’яті не зможуть.


Інші новини розділу