Під час чищення старого колодязя мешканець Закарпаття виявив арсенал старовинної холодної зброї Автор: lesya · Опубліковано: 10.02.2015 10:08 · Розділ: Цікаві факти

Іноді важко повірити, ніби все, що не стається, стається на краще. Але зробити це слід – інакше як поясниш дивні збіги, що можуть вмить перевернути наше життя з ніг на голову? І негатив та негаразди, що, здавалося б, як сніг звалилися на нашу голову, в результаті виявляються порятунком від інших, куди гірших проблем…Скільки було такого, що люди, гарячкуючи через запізнення на літак, потім дякували долі, що пропустили катастрофічний рейс? Чи пошук загублених ключів від квартири і – як результат – спізнення рятували людей від фатальної поїздки в метро? Справді, що готує нам доля, ми ніколи не дізнаємося...

Тому не варто скаржитися на тяжке життя, навіть якщо вас чекає така не надто приємна процедура, як чистка колодцев долгопрудный район – а раптом якісь вищі сили готують вам сюрприз?...

Скажімо, такий, який в минулому році отримав один літній мешканець Закарпаття.

Літній чоловік, мешканець села Старе Давидково, розташованого в Мукачівському районі, в один прекрасний день вирішив почистити колодязь у своєму дворі. Процедура, м’яко кажучи, не надто приємна, адже мало кому сподобається порпатися в багнюці. Тим не менше, героя історії чекав справжній сюрприз: діставшись до дна старої криниці, чоловік виявив там… скарб.

Зброя, яку знайшов закарпатець (фото з сайту http://fakty.ua/)
Зброя, яку знайшов закарпатець (фото з сайту http://fakty.ua/)

Правда, це не були золоті монети чи інші коштовності, а всього-на-всього холодна зброя. Та зброя не проста, а старовинна, тож тепер закарпатець має намір відкрити в себе вдома невеличкий музей.

Незважаючи на те, що на дні колодязя зброя пролежала багато років, вона непогано збереглася. Виявлена колекція включає в себе шаблю, шпагу, тесак та кілька бойових ножів.

Виявивши скарб, законослухняний громадянин часу не гаяв – він одразу звернувся в місцевий відділ міліції, щоб зброю узаконити та віддати на експертизу. За попередніми оцінкам, її було виготовлено наприкінці дев’ятнадцятого – початку двадцятого століття.

До речі, як кажуть досвідчені шукачі скарбів, колодязі – одне з найбільш вірогідних місць переховування скарбів. Коли в двадцятих роках минулого століття більшовики розкулачували селян, ті ховали свої скарби і збереження в колодязях. Тому тут справді можна відшукати чимало цікавого, хоча й заняття це досить-таки небезпечне: старі колодязі дуже вже ненадійні, особливо дерев’яні, і шукача скарбів може просто-на-просто засипати землею. Тому пошуком скарбыв краще займатися з напарником.


Інші новини розділу