Розумні і красиві: голлівудські знаменитості, які захистили дисертації Автор: lesya · Опубліковано: 06.02.2015 17:06 · Розділ: Освіта

Є чоловіки, які щиро вірять, ніби красивих і розумних жінок в природі просто не існує. Тобто якщо вже красива, то обов’язково недалека і – тим більше – меркантильна, тоді як у їхньому розумінні розумна жінка – це обов’язково сіра мишка в мішкуватому вбранні та окулярами в товстій оправі…

Та всі ми знаємо, що це не так, і серед знаменитостей є чимало тих, хто своїм прикладом показує, що краса і розум можуть прекрасно поєднуватися в жіночому тілі. У нашій статті мова піде про знаменитих актрис, які поряд з роботою в кіно встигають займатися науковою діяльністю.

1. Кейт Бланшет. Володарка численних і престижних нагород, знаменита актриса Кейт Бланшет не лише успішна акторка, але й відомий науковий діяч. Вона є доктором мистецтв в університеті Маккуої в Сіднеї, крім того, на рахунку Кейт кілька нагород за благодійницьку діяльність. А ще Бланшет в щасливому шлюбі виховує трьох синів – зі своїм єдиним (що для Голлівуду дуже дивно) чоловіком.

В інтерв’ю Кейт розповіла, що навчання давалося їй легко. Попри те, що кіно відбирало багато часу, мистецтво – це те, чим вона живе, тому й написання докторської не стало проблемою.

Якщо ви до настільки натхненних осіб не належите, і захист та написання диссертации в Рязани не є для вас хобі, можете звернутися за допомогою до людей, які зроблять за вас вашу роботу з превеликим задоволенням. А вам залишиться чимало часу на улюблену справу.

2. Не пасе задніх і Наталі Портман. Актриса, на рахунку якої кілька «Оскарів», «Золотих глобусів» та інших престижних кінопремій, поспівала і в науці – вона закінчила факультет психології при Гарвардському університеті, отримавши науковий ступінь, а також стала співавтором книги по психології. Цьього Наталі видалося замало, і вона вступила на філологію – в Єврейський університет. Тепер актриса вільно спілкується на японській, французькій, англійській та івриті.

3. Неабиякою розумницею виявилася і «відчайдушна домогосподарка» Єва Лонгорія. Недавно вона отримала ступінь магістра в Колумбійському університеті, закінчивши факультет політології. Займається благодійністю і ресторанним бізнесом.

Юна розумниця Емма Уотсон
Юна розумниця Емма Уотсон

4. За свою кар’єру Маріл Стріп знялася більш ніж в сімдесяти фільмах,та це не завадило їй отримати три різні наукові ступені в галузі мистецтвознавства, навчаючись а найпрестижніших університетах Сполучених Штатів. Ще вона є оратором Національного музею жіночої історії.

5. Незважаючи на свій юний вік, Емма Уотсон встигла досягти в житті чималих висот: у свої двадцять чотири вона стала знаменитою актрисою, отримала науковий ступінь з англійської літератури, та навіть стала послом доброї волі в ООН. Зараз вона веде дуже активний спосіб життя – відвідує країни третього світу і знімається одразу в чотирьох фільмах! Так тримати!


Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.