Курйози реклами: винуватиця численних ДТП рекламує автострахівку Автор: lesya · Опубліковано: 03.02.2015 14:20 · Розділ: Авто-мото

Ліндсі Лохан - не надто вправний водій
Ліндсі Лохан - не надто вправний водій

Творці реклами не позбавлені почуття гумору – іноді вони створюють рекламу, сповнену іронії та сарказму. Хоча у відсутності глузду та логічності творців реклами, про яку піде мова нижче, явно не звинуватиш. Скоріше, навпаки, хід їхніх думок легко простежити, пояснити та обґрунтувати.

Приміром, дивлячись рекламу страхования Каско чи будь-якої іншої автострахівки, ми очікуємо побачити респектабельного громадянина, що, дотримуючись усіх правил дорожнього руху, поспішає до своєї сім’ї – на застрахованому, ясна річ, автомобілі, - чи якогось крутого хлопця, який настільки вправно і впевнено володіє своїм авто, що виходить цілим і неушкодженим з найбільш неочікуваних дорожніх халеп (і цієї впевненості йому додає, ясна річ, автострахування), та явно не запеклу та невиправну винуватицю дорожніх ДТП, хоча їй, слід визнати, ця страхівка і є найбільш потрібною.

Героїнею реклами, яку транслюватимуть на телебаченні та радіо, стала знаменита голлівудська актриса Ліндсі Лохан, що частенько опиняється в центрі уваги ЗМІ та громадськості, і, в більшості випадків, явно не через свій талант…

Цього разу скандальна Ліндсі Лохан знялася в рекламі автострахування. Ця тема їй дуже близька, адже Ліндсі чимало знає про страхування автомобілів: сама ж бо стала причиною дюжини аварій. Так, послуги з автострахування акторкою використовуються дуже часто – то вона машину розіб’є, то напідпитку за кермо сяде… Тож кому, як не їй, розказати людям про всі переваги автострахування.

Ліндсі Лохан зніметься в рекламі для автомобілів виробництва Esurance, що є дочірньою компанією від Allstate. Подробиці реклами поки що не розголошуються, тим не менше, автори ідеї переконані, що Лохан, як ніхто інший, підходить на цю роль.

Справді, починаючи з того моменту, коли їй видали права, Ліндсі з завидною регулярністю потрапляє у дорожні пригоди. У 2007 році поліцейські спіймали її на гарячому – актриса сіла за кермо, хильнувши зайвого, за що потрапила під арешт. Три роки по тому, в 2010-у, вона наїхала на дитячу коляску, а ще два роки після того Ліндсі врізалась в автомобіль, що стояв неподалік нічного клубу. Того року вона в’їхала в ще один автомобіль – на цей раз Ліндсі звинуватила в усьому несправні гальма. Ще через кілька місяців, долаючи відрізок магістралі в Санта-Моніці (Каліфорнія), на своєму Porsche актриса зіткнулася з вантажівкою.

Всі перелічені вище «подвиги» - далеко неповний список її досягнень. Добре лише те, що всі вони проходять без трагедій, та й для самої Ліндсі все закінчується попередженнями, синцями та штрафами.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.