Російська модель розповіла про бурхливий вечір з принцом Гаррі Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2015 19:37 · Розділ: Життя

Про роман з принцом мріє, напевне, добра половина дівчат світу. При чому ще з юних літ. Але половина – це не значить всі, і російсько-німецька модель Анастасія Гусєва, за її словами, належить до останніх.

Анастасії Гусєвій зараз двадцять три. Вона працює та живе в Німеччині, хоча родом дівчина з Росії. І ось буквально кілька днів тому вона потрапила в центр уваги ЗМІ та інтернет-користувачів, заявивши, що провела бурхливу ніч з самим принцом Гаррі.

Двадцятитрьохрічна модель розповіла, що познайомилася з принцом на сходах яхти, на яку була запрошена на вечірку. Після того пара дуже зблизилася, провівши весь вечір разом. Свідчення тому – численні фотографії, які одразу облетіли новинні стрічки ресурсів з усього світу.

Відомо, що британський принц Гаррі тане в присутності дівчат-блондинок. Вони є його пристрастю, тому не дивно, що тридцятирічний молодик кинув оком на молоду красуню Анастасію.

Знайомство затягнулося, і, як кажуть інші гості, присутні на вечірці, принц та Анастасія не лише провели весь вечір разом, але й разом покинуло яхту. Що було потім – залишається лише гадати, адже про це Гусєва говорити все-таки не наважилася.

Втім, і того, що відбувалося на виду в усіх, виявилося достатньо, щоб пішли чутки про нове захоплення британського принца. Втім, скептики прокоментували ситуацію без зайвих сентиментів: «Принц Гаррі просто «чпокнув» чергову російську модель»…

Російська модель сподобалася Гаррі (фото з сайту m.kp.ru)
Російська модель сподобалася Гаррі (фото з сайту m.kp.ru)

На вечірці Гаррі та Анастасія розмовляли, танцювали, обіймалися та цілувалися. Та все ж Гусєва заявила, що не належить до тих дівчат, що мріють про Принца. Що ж, можливо, все-таки вночі Гаррі виявився не надто старанним…

«Ми з ним зустрілися на сходах, і він одразу запросив мене до VIP-зони. Там ми довго розмовляли, потім танцювали та цілувалися. Він лагідно гладив моє волосся і пестив шию», - ділиться із журналістами задоволена Анастасія. Що ж було далі, невідомо: чи просто-на-просто нічого не було, чи, може, Гусєва не наважилася розголошувати подробиці інтиму з королівською особою…

На завершення модель додала: «Всі хотіли б зустрічатися з принцом, але не я». А ще дівчина сказала, що у неї є коханий – і це не принц Гаррі. Цікаво, як він, коханий, зреагував на відверті фотографії та інтерв’ю дівчини?..


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.