На заміну браузеру Opera прийде ультрасучасний Vivaldi Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2015 17:07 · Розділ: Нові технології

Донедавна браузер Opera був одним з найпопулярніших серед інтернет-користувачів. Однак він не витримав конкуренції, поступившись лідерством іншим браузерам - Mozilla та Google Chrome.

Однак незабаром на зміну Opera прийде новий, удосконалений браузер Vivaldi. Його творцем стане Джон Тетцчнер, який раніше покинув корпорацію Opera Software, прихопивши, однак, з собою з десяток співробітників, що вважалися головними розробниками браузера.

Колектив свій він розширив новими співробітниками, і разом з командою почав активну роботу над новим проектом - браузером Vivaldi.

В основі роботи нового браузера Vivaldi - платформа від Google. Спершу колишній творець Opera планував використовувати движки від Mozilla, та в кінцевому результаті команда зупинилася на Blink.

Працюючи над створенням Vivaldi, розробники постаралися врахувати всі помилки та недоліки інших браузерів, намагаючись не допустити їх при розробці нового продукту.

З приводу конкуренції Джон Тетцчнер не хвилюється: з тих пір, як він покинув компанію, популярність браузера Opera пішла на спад.

Отож Тетцчнер переконаний, що всі його колишні шанувальники підуть за ним, перейшовши на використання нового продукту, як тільки він закінчить розробки.

Ознайомитися з функціями нового браузера користувачі можуть вже зараз – в загальному доступі є тестова версія Vivaldi. Її можна скачати у вільному доступі в Інтернеті.

Зовні браузер скидатиметься на стареньку Оперу – так, вважає розробник, користувачам буде легше перейти на новий браузер. Такий дизайн він назвав найбільш оптимальним і продуманим. Приємний для ока, не перенавантажений, зможе миттєво перезавантажуватися під кольори сторінок, що переглядаються.

Новий браузер дозволить зручно працювати з нотатками, а також матиме можливість прикріплювати скріншоти переглянутих сторінок. А ще в новому продукті розробники вирішили проблему швидкого відкриття переглянутих недавно ресурсів. Для цього варто буде натиснути на кнопку у вигляді кошика, і повний список переглянутих користувачем сторінок з’явиться на екрані.

Ще браузер матиме низку функцій, названих Quick Commands: одне натискання дозволить запускати різні функції браузера. Наступний момент – група команд Speed Dials. Це свого роду система експрес панелей, яка дозволить групувати сайти та вкладки зі схожою тематикою.

Переміщувати вкладки користувач зможе самостійно. Передбачається можливість використання браузера на смартфонах. Однак над цим проектом ще належить попрацювати, і на даний час точна дата його виходу в світ невідома


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.