Американець створив сайт "вигаданих знайомств" Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2015 14:14 · Розділ: Суспільство

Якихось кілька років тому, коли Інтернет тільки набирав обороти, багато винахідливих програмістів примудрилися розбагатіти. Так, тогочасні новаторські ідеї практично не мали конкурентів – візьмімо хоча б соціальну мережу «Фейсбук» і її засновника Марка Цукерберга…

Інша справа сьогодні. В умовах суворої конкуренції, коли, здавалося б, всі ніші вже зайняті, тяжко вигадати щось новеньке, що б могло приносити прибуток.

Однак найбільш упертих це не зупиняє – недавно один американець вирішив створити особливий сайт. Мешканець міста Сент-Луїс, що в штаті Міссурі, розробив досить незвичний сайт «знайомств». Користувачі цього сайту зможуть самостійно створити собі улюблену даму чи кавалера, які потім висилатимуть їм любовні повідомлення та листи. Цю послугу автор сайту назвав «невидимою коханкою».

Меттью Хоманн (Matthew Homann) колись працював юристом. Ідея створити такий незвичайний сайт з’явилася у нього після того, як кілька років тому він розлучився зі своєю дружиною. Одразу після розлучення Метт зареєстрував домен InvisibleGirlfriend.com.

Однак донедавна сайт простоював. Метт виношував ідею, удосконалював її, у 2013-у році навіть представив її на місцевому заході інформаційних технологій, і врешті-решт створив сайт, про який і йде мова зараз.

На даний час сайт доступний для тестових користувачів. Вони перші зможуть випробувати на практиці цю нестандартну послугу.

Сайт працюватиме на платній основі. Заплативши двадцять п’ять доларів, ви на цілий місяць отримаєте коханця або коханку, якого самі ж придумаєте. Так, користувач зможе на власний розсуд вибрати зовнішність обранця, а також придумати йому біографічні дані.

Від своїх вигаданих коханців користувачі отримуватимуть приблизно сто повідомлень на місяць, само собою, телефонні дзвінки та навіть справжні листи. За словами Хоманна, він уже уклав договір з компанією, співробітники якої писатимуть повідомлення та листи.

Хоманн пояснює, що його дивна на перший погляд послуга може бути вельми корисною. В різних ситуаціях.

Так, як очікує творець, його сайтом могли б скористатися бійці, які бажають, щоб товариші по службі думали, ніби їх дома чекають дружини; люди з нестандартною статевою орієнтацією, які приховують свої уподобання від співробітників, колег та родичів; люди, які комплексують з приводу того, що у них немає другої половинки.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.