Великобританія забере логотипи брендів з коробок з-під цигарок Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2015 13:07 · Розділ: Життя

Цигарки продаватимуть в уніфікованих коробках
Цигарки продаватимуть в уніфікованих коробках

Уряди багатьох країн намагаються вжити заходів, спрямованих на боротьбу з курінням. В одних країнах піднімають ціни на цигарки, в інших – вводять штрафи за паління у громадських місцях.

Кілька років тому на цигаркових коробках почали друкувати страхітливі зображення, покликані змусити курця замислитися над тим, як з кожною затяжкою він повільно себе вбиває…

А в Британії недавно вирішили зробити так, як перед цим зробили в Австралії: забрати з коробок з-під цигарок логотипи брендів. У такий спосіб влада країни сподівається знизити обсяг споживання тютюнових виробів серед місцевого населення.

Британія належить до тих країн, де влада непогано дбає про своє населення. Тут постійно приймають закони та організовують заходи, спрямовані проти всього шкідливого для людського організму. Тож якщо ви вибираєте країну для переїзду, преспокійно можете обирати Великобританію. Тим більше, що різноманітність та доступність видеоуроков по английскому языку бесплатно дозволять вам оволодіти англійською в найкоротші терміни.

Що ж стосується дизайну коробок з-під цигарок, то його повна уніфікація повинна відбутися в травні наступного року. Коробки цигарок всіх виробників зафарбують в безрадісний коричневий колір, щоб ще раз нагадати споживачам, як вони самі себе вбивають. При цьому найменування фірми-виробника на упаковці вказуватиметься, але звичайним шрифтом, без логотипів та кольорів.

Запропонований проект отримав підтримку більшості членів трьох правлячих партій країни. Його запропонують у парламенті до травня цього року, і якщо більшість парламентаріїв ініціативу схвалить, закон набуде чинності протягом року.

За словами Джейн Еллісон, міністра громадського здоров'я Англії, така ініціатива позитивно вплине на здоров’я громадян. За її словами, лише в Англії від захворювань, викликаних палінням, помирає більше вісімдесяти тисяч осіб.

Закон розповсюдиться тільки на території Англії. Що ж стосується Північної Ірландії, Шотландії та Уельсу, то уряди цих частин Об’єднаного Королівства повинні дати свою згоду на прийняття закону.

Схожий закон на сьогоднішній день прийнятий у Австралії – там він діє з 2012-го року. В недалекому майбутньому аналогічний закон планують прийняти у Франції – у цій країні в найближчі п’ять років кількість курців планують скоротити щонайменше на десять відсотків.

Представники сигаретних компаній вважають такі закони безглуздими та неефективними: за словами прес-секретаря компанії Imperial Tobacco Саймона Еванса, в Австралії використання пачок без логотипів не принесло видимих результатів.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.