Ріанна сфотографувалася топлес в чоловічих трусах Автор: lesya · Опубліковано: 30.01.2015 12:14 · Розділ: Музика

Скандально знаменита, та від цього не менш талановита співачка Ріанна знову опинилася в центрі уваги – разом зі своєю подругою Мелісою Форд вона влаштувала спокусливу, неординарну та явно неочікувану фотосесію.

З нагоди новорічних свят на одному з пляжів Барбадосу дівчата фотографувалися, позуючи топлес. Здавалося б, нічого дивного в цьому нема – сьогодні для багатьох це звичне явище, і так воно було б, якби Ріанна з подругою не натягнули на себе… чоловічі труси.

Так, знаменита на увесь світ співачка вирішила сфотографувати в чоловічих плавках. Щоправда, й тут вона обрала брендовий варіант – плавки фірми Puma. Зробленими фотографіями Меліса поділилася з користувачами на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram.

Ріанна намагається привернтуи увагу до колись популярного бренду
Ріанна намагається привернтуи увагу до колись популярного бренду

Виглядає Ріанна і справді спокусливо, і навіть те, що плавки чоловічі, зовсім не забирає у неї жіночої привабливості. Та якщо вам модель, зображена на фото не подобається, є варіант придбати мужские плавки в Інтернеті – наприклад, в інтернет-магазині брендової нижньої білизни «Аґнес».

Що ж стосується Ріанни та її відвертих фотографій, то публікація розгорнула гарячі обговорення у соціальних мережах. Більшість користувачів сходяться на думці, що зробила це співачка для того, щоб у такий спосіб привернути увагу до знаменитого спортивного бренду, який останнім часом втратив свою популярність.

П'ята точка РІанни навіть у чоловічих трусах виглядає спокусливо
П'ята точка РІанни навіть у чоловічих трусах виглядає спокусливо

І робить це вона не спроста – десь так місяць тому Ріанна зайняла пост креативного директора компанії Puma. Щоправда, все-таки до чоловічих трусів Ріанна ніякого відношення не має, адже в її посадові обов’язки входить розробка, реклама та просування моделей жіночої білизни. Тож реклама чоловічих трусів – це свого роду благодійна ініціатива.

Відзначимо, що чоловічі труси в останні дні досить часто опиняються в центрі уваги інтернет-громадськості. Недавно обговорення викликав новий пляжний продукт французького виробництва.

Те, про що йде мова, зовні скидається на такий собі мішечок для чоловічого достоїнства. Кріпиться він на тіло на зразок піратської пов’язки, ось лише прикриває зовсім не око чи місце від нього.

Випустити настільки епатажну білизну зважилися французи. При чому придбати оригінальні гульфики можуть і наші чоловіки – вони доступні для замовлення на сайті торгового бренду Inderwear, що й випустив цю доволі незвичну модель чоловічої білизни.

Труси французького виробника
Труси французького виробника

Товар доступний в різних розмірах - L, M, S, а також можна поекспериментувати з кольорами: моделі випущені в білому, червному, голубому, чорному та сріблястому варіантах.


Інші новини розділу