На Хоккайдо влаштують регулярні дні утримання від відеоігор Автор: lesya · Опубліковано: 29.01.2015 15:08 · Розділ: Розваги

З давніх-давен віруючі люди дотримуються посту – певні дні в році вони відмовляються від скоромного (м’ясного, жирного, продуктів тваринного походження), щоб ретельно слідувати біблійним приписам. При чому піст передбачає не лише стриманість в їжі, але в першу чергу в помислах, діях, вчинках тощо.

Тією чи іншою мірою піст присутній в багатьох релігіях, і навіть медики твердять, що він для нашого організму і справді є корисним. І, знову-таки, мова насамперед йде далеко не про їжу.

Приміром, у Японії люди вирішили влаштовувати так звані комп’ютерні пости.

Мешканці японської префектури Хоккайдо з лютого почнуть влаштовувати дні утримання від комп’ютерних відеоігор. Ініціатива належить представникам державного комітету з питань освіти префектури Хоккайдо, а також членам асоціації батьків і вчителів регіону.

Акцію планують проводити двічі на місяць. Днями стриманості в лютому стануть перша і третя неділя місяця, а на які дні «дні стриманості» припадуть в наступні місяці, поки що не повідомляється. Ініціатори нововведення вважають, що такий крок мотивує дітей приділяти більше часу живому спілкуванню з родичами та друзями.

Дехто вважає, що причини акції трохи глибші. За їхніми словами, поштовхом до прийняття схожої ініціативи стали погані результати тестування серед місцевих школярів - традиційно японці у віці одинадцяти-чотирнадцяти років здають тести на знання японської мови та математики. Цьогорічні результати виявилися набагато гіршими, ніж у попередні роки, що фахівці пов’язують з надмірною пристрастю молодих японців до комп’ютерних ігор.

А поки у Японії вирішили боротися з комп’ютерною залежністю серед дітей та підлітків, розробники комп’ютерних ігор вигадують все нові й нові штучки, тільки щоб в умовах зростаючої конкуренції не втратити, бува, гравця. І ось недавно, для прикладу, виробники знаменитої World of Warcraft збагатили своє дітище здатністю робити селфі.

На сьогоднішній день новинку вже встигли випробувати користувачі, що брали участь у тест-драйві оновленої версії 6.1.

Камера для селфі вмикатиметься в якості нагороди за виконання місії для гарнізону під назвою Field Photography.

Щоб зробити знімок, доведеться клікнути на камеру, яка сфокусується на обличчі персонажа. Останній зможе змінювати вираз обличчя, навіть приймаючи знаменитий в мережах Селфі дакфейс.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/01/27/wowselfie/

Інші новини розділу

 • Неймовірні колекціонери та колекції світу

  Неймовірні колекціонери та колекції світу · Jane Holiday · 22.06.2017 12:14

  Ви завжди мріяли щось колекціонувати, але навіть не маєте уяви чому надати перевагу, до вашої уваги декілька варіантів неймовірних колекцій.


 • Рейтинг радіостанцій України

  Рейтинг радіостанцій України · Anastasia · 29.12.2016 19:01

  Звичка слухати радіо зранку під час сніданку або на роботі перевіряючи черговий звіт не покидає багатьох українців протягом років. Слухачі не втомлюються підіймати собі настрій та дізнаватися останні новини за допомогою радіохвиль і про це свідчить оприлюднений рейтинг.


 • Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії

  Великі компанії інвестують в кіберспорт заради унікальної аудиторії · Марина Левицкая · 28.06.2016 20:12

  Ми звикли до спортивних змагань. Футбол, хокей, навіть керлінг - трансляції цих та інших чемпіонатів і сезонних ігор незмінно приковують до себе величезні армії уболівальників. Зізнайтеся, часом хочеться подивитися який-небудь фінал з футболу.


 • В Ірландії відбулася конференція рудих

  В Ірландії відбулася конференція рудих · lesya · 25.08.2015 14:39

  Цікавий і яскравий захід відбувся цими днями у Ірландії – тут зібралося разом близько двох тисяч рудоволосих людей. З’їхалися вони в селище Кросхейвен, що в графстві Корк, на конференцію рудих.


 • Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним"

  Вийшла нова гра для дітей, озвучена Кузьмою "Скрябіним" · lesya · 17.08.2015 12:00

  Вченими вже давно було доведено, що комп’ютерні ігри можуть бути корисними для дітей. Якщо стежити за часом, який дитина проводить за комп’ютером, можна витягти з ігор чимало користі: вони розвивають дитячу фантазію, моторику пальців, координацію рухів, логіку, пам’ять, музичний слух тощо. Але не варто забувати, що їх має бути в міру, інакше можна домогтися цілком протилежного ефекту.