Експерти назвали найбільш надійні вживані автомобілі Автор: lesya · Опубліковано: 28.01.2015 20:09 · Розділ: Авто-мото

Автомобільні експерти, сайти та агентства часто люблять складати різного роду рейтинги, визначаючи, які автомобілі є найкращими чи найгіршими за різними показниками. В деяких рейтингах за основний показник беруть вартість авто, в інших – надійність. Ще існують рейтинги автомобілів, на яких найчастіше потрапляють у ДТП – словом, матеріалів такого роду в Інтернеті можна знайти дуже багато.

Черговий авто-рейтинг від німецьких експертів покликаний визначити найбільш надійні вживані автомобілі.

Щоб рейтинг був достовірним, експерти провели спеціальне дослідження, в рамках якого протестували старі авто семи відомих в цілому світі автомобільних концернів, оцінивши рівень надійності потриманих авто. До уваги бралися технічні показники тестованих моделей.

Складений німцями рейтинг може виявитися доволі корисним. Вживаний автомобіль, буз сумніву, поступається своїми можливостями новим моделям. Має значення і те, в якій країні до моменту продажу їздив автомобіль – європейські дороги є досить поблажливими до чотирьохколісників, тоді як вітчизняні дороги часом бувають навіть новим авто не під силу. Справді, ремонт дорог в Україні – одна з найбільш актуальних проблем, з якою стикаються вітчизняні автомобілісти. Хоча і тут появився невеличкий промінець надії – недавно стало відомо, що Всесвітній банк виділить суму у вісімсот мільйонів доларів на ремонт українських доріг, а точніше, ділянки дороги на трасі Харків-Київ. Планує влада взятися і за ремонт київських доріг.

Та поки що все це тільки у планах, тож їздити дорогами європейського зразка українським автомобілістам доведеться ще, на превеликий жаль, нескоро. Залишається уповати на те, що автомобіль виявиться надійним і не розсиплеться на першій же вибоїні.

Що ж стосується рейтингу вживаних авто, то всього в ході тестів було протестовано двісті двадцять шість машин семи найбільших автомобільних брендів. Серед «учасників» експерименту були автомобілі німецького виробництва - Audi, BMW, Mercedes, французького - Citroеn, Renault, та японського – Mazda і Toyota.

Першими в списку найбільш надійних потриманих авто опинилися моделі від Mercedes: це спортивний кабріолет SLK (R172) та позашляховик GLK. Надійними експерти визнали Audi A1, Mazda 2 та Toyota Prius.

А найбільше недоліків експерти побачили у французьких автомобілях від Renault. Тож експерти не радять купувати Dacia Logan та Sandero, а також моделі Megane і Laguna. Не надто надійною виявилася і C5 від Citroеn. Пасе задніх, як не дивно, і BMW E60.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.