Чи можна вилікувати гомосексуалізм? Експеримент ученого Автор: lesya · Опубліковано: 28.01.2015 23:07 · Розділ: Медицина

Проблемою одностатевого сексуального потягу вчені цікавилися досить давно. Сьогодні з цього приводу у вченому світі також чимало суперечок. Приміром, низка вчених вважає гомосексуалізм психічним розладом та захворюванням, яке можна та потрібно лікувати, інші ж вважають потяг до одностатевих взаємин цілком нормальним явищем, і боротьбу за рівноправ’я геїв та лесбіянок – природньою.

Спроби «перевиховати» гомосексуалістів вчені робили ще півстоліття тому. Науці відомий цікавий експеримент, проведений Робертом Хісом ще в далекому 1970-му році.

Однак трохи передісторії. У 1954 році співробітники університету Макгілла Джеймс Олдс (James Olds) та Пітер Мілнер (Peter Milner) шляхом проведення різноманітних досліджень встановили, що септальна зона мозку відповідає за гарне самопочуття. Якщо цю зону стимулювати електроімпульсами, в людини виникатиме відчуття задоволення та сильного сексуального збудження.

Тоді вчені під’єднали провід до мізків щура. І коли тварина зрозуміла, що може сама себе стимулювати, то її швидкість натискань на важіль сягнула неймовірних показників.

Кілька років по тому по-своєму використати результати дослідження вирішив Роберт Хіс (Robert Heath), співробітник університету Тулейна. Він вирішив з’ясувати, чи стане гомосексуаліст гетеросексуалом, якщо йому стимулювати септальні ділянки головного мозку.

Своє припущення він вирішив перевірити експериментальним шляхом. В експерименті взяли участь гомосексуаліст та двадцятиоднорічна повія. Над «пацієнтом В-19» дослідник попередньо добряче попрацював. До септальної зони мозку пацієнта він під’єднав електроди, після чого почав стимулювати цю область, проводячи за нею суворий контроль.

Нарешті піддослідний повідомив про зростаюче сексуальне збудження. Тоді дослідник виготовив пристрій, який дозволяв "В-19-му" стимулювати себе самому.

«Кнопка задоволення» неабияк сподобалася піддослідному. Одного разу його сесія тривала близько трьох годин, він натиснув на кнопку більше тисячі п’ятсот разів, і «ейфорія повністю його не охопила», так що пристрій довелося від'єднати.

Коли лібідо пацієнта дійшло до своєї критичної позначки, Хіс і вирішив перейти до фінальної стадії свого експерименту.

В кімнату до піддослідного він запустив молоду повію. Та годину нічого не робила, а тоді приступила до прелюдії. Між молодими людьми таки відбувся статевий акт, що вчений повважав хоча б частковим успіхом.

Правда, потім пацієнт повернувся до свого звичного статевого життя, хоча паралельно і крутив роман із заміжньою жінкою.


Інші новини розділу