Британка вимагає у держави грошей на схуднення Автор: lesya · Опубліковано: 28.01.2015 17:55 · Розділ: Краса і здоров'я

Уряди багатьох країн впроваджують найрізноманітніші методи боротьби з ожирінням. Проблема зайвої ваги у світі стоїть досить гостро, тож у боротьбі за здорове тіло, як кажуть, всі методи непогані.

В Об’єднаних Арабських Еміратах, для прикладу, вирішили заохочувати людей до схуднення у досить оригінальний спосіб – за кожен кілограм скинутої ваги їм платитимуть золотом. На наш погляд, цей спосіб найкращий і найбільш дієвий.

А ось у Британії обрали іншу тактику – одна з парламентаріїв закликала депутатів називати гладких людей образливими словами. Якщо б так чинили всі, а зокрема лікарі-дієтологи, вважає вона, кількість людей з ожирінням суттєво знизилася б, оскільки більшість товстунів перестали б вважати зайву вагу хворобою, а себе – її жертвами. Але її позицію підтримали далеко не всі...

А недавно одна британка виступила з вимогою до влади, щоб та оплачувала їй дієтичне харчування. Двадцятисемирічна Крістіна Брігг звинуватила владу в тому, що вона товста.

Так, вага британки Крістіни Бріггс сягає позначки майже в сто п’ятдесят кілограмів. І причина тому – дієта з чіпсів та напівфабрикатів, пояснює британка, оскільки грошей на здорове харчування їй не вистачає.

Двадцятисемирічна Крістіна є матір’ю двох дітей, яких вона виховує без чоловіка. Все, на що їй вистачає грошей, це на чіпси та заморожену піцу. Тому британка вимагає від держави, щоб та виплачувала їй якусь додаткову допомогу – хоча б на здорове харчування для неї та її дітей. І це при тому, що в рік британка отримує домомогу в розмірі двадцяти тисяч фунтів стерлінга.

Британка зізналася, що на фаст-фуд та напівфабрикати витрачає щомісяця до трьох сотень фунтів. Власне, такою ж їжею харчуються її доньки. Справа в тому, що, як каже британка, пакет яблук коштує стільки ж, скільки тижневий запас їжі, тому в даному випадку вибір для неї очевидний.

Як уже вище зазначалося, своїх дітей британка також годує замороженими напівфабрикатами. «Мої малюки люблять ходити в McDonald's, а піцу з супермаркету можна приготувати швидко та легко», - пояснює такий стан речей Крістіна.

Зазначимо, що двадцятисемирічна Бріггс ніколи не працювала, тому що одна з її донечок має проблеми з нирками і потребує постійного догляду. «Я була б не проти отримати по фунту за кожен скинутий кілограм, або ж хоча б мати якісь картки на знижку на здорову і корисну їжу.

Крістіна Бріггс розповіла, що така фінансова допомога від держави могли б стати для неї чудовим стимулом для схуднення.

Джерело: http://www.vesti.ru/doc.html?id=1997147

Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.