Американець, вимушений купити лотерейний квиток, щоб розміняти купюру, виграв 10 мільйонів доларів Автор: lesya · Опубліковано: 28.01.2015 14:44 · Розділ: Життя

Фразу «Все, що не стається, те на краще» нам приходилося чути неодноразово. Щоправда, найчастіше вона мало нас втішає: коли тебе нібито переслідують невдачі, тяжко повірити, що це доля готує нам сюрприз. А дарма: воно в дійсності так є, і яскравим доказом того є неймовірні випадки з життя деяких людей.

Сьогодні ми поговоримо про американця, який випадково виграв десять мільйонів доларів.

Уявіть собі, яким роздратованим мав бути Річард Нолл, який, проголодавшись, вирішив перекусити сандвічем, купленим в одному з кафе в передмісті Бостона. Чоловік відстояв у черзі, а згодом виявилося, що здачі із крупних купюр, які були в Річарда, у продавця сандвічів немає.

Однак з апетитом, який розгулявся ще більше під час споглядання на апетитний фаст-фуд, нічого не поробиш, отож американець змушений був пошукати, де б розміняти своїх сто доларів.

І ось він завітав у магазин, розташований по сусідству. Однак просто так міняти купюру продавці відмовилися, отож Річард вирішив придбати два лотерейні квитки від Platinum Millions. Це - миттєва лотерея.

За два квитки Річард заплатив сорок доларів. Та коли він зішкрябав захисне покриття, то очам своїм не повірив: виявляється, він став вололдарем суми в десять мільйонів доларів.

Поки що чоловік отримав готівкою майже половину суми – чотири мільйони п’ятсот п’ятдесят тисяч доларів. За ці гроші він хоче купити собі дім, а також зводити свою онучку в «Діснейленд».

З десяти мільйонів доларів Річард Нолл отримає тільки половину. Справа в тому, що, згідно з правилами лотереї, якщо б він забирав виграш частинами протягом кількох років, то отримав би на руки майже всю суму – за винятком хіба що податків. Однак він побажав забрати весь виграш одразу, тому сума, виграна в лотерею, скоротилася до шести з половиною мільйонів доларів, а потім ще два мільйони пішли на сплату податків.

Тим не менше, Нолл з дружиною все одно неабияк задоволені. Тепер вони точно куплять собі дім, сходять разом з онукою в «Діснейленд», а решту грошей хочуть інвестувати в якусь вигідну справу. Господареві магазину, в якому чоловік придбав щасливий квиток, також перепало: він отримав премію в розмірі п’ятдесяти тисяч доларів.

Представники адміністрації Platinum Millions розповіли, що за не цілих два роки існування лотереї (її було засновано в 2013-му році), Річард Нолл став третім переможцем, що отримав суму в десять мільйонів доларів. Тепер гравці мають можливість отримати ще два призи по десять мільйонів доларів, а також шістнадцять виграшів по одному мільйону доларів. І, звісно ж, дрібніші суми.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.