6 порад для збільшення простору в маленькій вітальні Автор: lesya · Опубліковано: 27.01.2015 15:50 · Розділ: Цікаві факти

Напевне, кожному з нас хотілося б мати величезний розкішний дім, де б можна було з легкістю розмістити все, що нам до душі. Та, на превеликий жаль, життя відкриває нам інші реалії, і часто доводиться втішатися невеличкою квартиркою, принаймні до тих пір, коли таки не розживемося на дім своєї мрії.

А щоб життя в очікуванні переїзду не перетворилося на кошмар та щоб вантаж тимчасовості не давив вам на голову, можна спробувати навіть невелике житло облаштувати так, щоб візуально воно виглядало набагато більшим. Зробити це не так уже й важко, якщо правильно скористатися порадами досвідчених дизайнерів.

1. Перший спосіб візуально розширити простір – витримати інтер’єр у світлих тонах. Можна навіть оформити все в білому кольорі, додавши трохи елементів холодних відтінків – як кажуть дизайнери, холодні синій та зелений кольори немовбито віддаляють предмети, візуально подовжуючи простір.

2. Шпалери. Правильно підібрані шпалери – бездоганний варіант для візуального збільшення простору помешкання. Так, якщо обрати 3D варіант шпалер з багатошаровим просторовим малюнком, можна і оригінальності інтер’єру додати, і кілька візуальних метрів зайвої площі вивільнити. Великий вибір шпалер представлений на сайті http://7fon.ru/Обои/.

Фотошпалери розширюють простір (фото з сайту remont-dlya-vseh.ru)
Фотошпалери розширюють простір (фото з сайту remont-dlya-vseh.ru)

3. Для візуального збільшення простору в кімнаті використовуйте багатофункціональні меблі. Приміром, столик може перетворитися в оригінальне крісло, чи поличка з книгами в лаву. Такі меблі, до речі, можна виготовляти своїми руками, головне, щоб було бажання та фантазія.

4. Освітлення. Воно є невід’ємним елементом дизайну будь-якого приміщення. Якщо ви правильно розставите освітлювальні елементи, то навіть крихітна кімната виглядатиме затишною і просторою. Освітлення має бути трьох видів - загальне, локальне і декоративне, і стосується це як великих, так і маленьких кімнат.

5. Правильно вибирайте меблі – краще, якщо вони матимуть прості лінії, без всяких вихилясів. Використовуйте низькі столики та пуфи – вони допоможуть підняти стелю. Пам’ятайте, що предметів у невеликій кімнаті має бути якомога менше – тільки улюблені фотографії та наймиліші серцю речі – все решту просто захаращуватиме простір.

6. Робіть акцент на вертикальних лініях – вузькі та довгі дзеркала, карнизи, почеплені під самою стелею, видовжені торшери – все це візуально зробить кімнату більшою, додавши їй елегантності та витонченості.


Інші новини розділу