В англійських магазинах одягу з'явилися ігрові приставки для нудьгуючих чоловіків Автор: lesya · Опубліковано: 26.01.2015 23:11 · Розділ: Життя

В Мережі можна знайти чимало фотографій, автори яких кепкують з чоловіків, що відважуються піти зі своїми обраницями по магазинах. Так, цілі ряди представників сильної половини людства, з нудьгуючо-приреченим виразом обличчя, не можуть не викликати посмішки та трохи жалощів.

Але власники британських магазинів вирішили подбати про нещасних чоловіків. Та й про себе, ясна річ: адже чим цікавіше буде чоловікам, поки їхні обраниці вибиратимуть одяг та всілякі інші милі жіночому серцю дрібнички, тим більше вони залишать у магазинах грошенят.

Піонером в справі розваги чоловіків під час шопінгу став магазин, розташований в англійському Ноттінгемі. У закладі, що входить до мережі закладів від модного бренду Urban Outfitters, з'явилися ігрові приставки, на які зможуть грати чоловіки, що прийшли зі своїми дівчатами чи жінками за покупками.

Ось так чоловіки ходять на шопінг (фото з сайту www.foto-sobitiya-planeti.ru)
Ось так чоловіки ходять на шопінг (фото з сайту www.foto-sobitiya-planeti.ru)

Спеціальні приставки Sega Mega Drive було встановлено в самісінькому центрі торгового павільйону. Приставки встановили на спеціальні платформи.

Ініціатива ноттінгемського магазину викликала вельми бурхливу реакцію користувачів. Стенд з відеоіграми, фото якого з’явилися в Мережі, прийшлися до душі більшості представників чоловіцької аудиторії сайту Reddit.com.

Так, відвідувачі сайту залишили під фотографією стендів з відеоіграми більше семи сотень коментарів. Власне, один із користувачів повідомив, що аналогічні стенди було встановлено й у інших магазинах мережі, при чому не тільки на території Великобританії, але й у інших країнах, де продає свої товари модний бренд.

За словами користувачів сайту, що вже побували в оновлених магазинах, приставки, що встановлюють в мережі магазинів, відрізняються між собою. Тому є сенс завітати спершу в один магазин, потім в інший, щоб зіграти в різні ігри.

Пишуть також, що стенди іноді встановлюють в чоловічих відділах торгових центрів.

Нагадаємо, що магазини і бренд, про який іде мова, родом із США. Компанія Urban Outfitters є американською, і вона займається виробництвом та продажем одягу, аксесуарів, косметики і взуття.

Магазини мережі працюють на території США, Канади, Великобританії, Бельгії, Франції, а також інших країн Європейського Союзу. В мережу Urban Outfitters входить більше чотирьох сотень магазинів у цілому світі.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/01/26/segamegadrive/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.