Глава корпрації Google пророкує зникнення Інтернету Автор: lesya · Опубліковано: 26.01.2015 20:52 · Розділ: Нові технології

Ми настільки звикли до Інтернету, що вже не можемо уявити життя без нього. Так, всесвітня мережа дозволяє нам спілкуватися, обмінюватися важливою інформацією, працювати, вчитися і робити ще багато різних речей, про які ще навіть півстоліття тому і мріяти не доводилося. Тож уявити, що Інтернет зникне, ми просто не можемо. Та й страшно від цього.

Тим не менше, скоро так і станеться, твердить голова знаменитої корпорації Google Ерік Шмідт. Недавно він зробив неоднозначну заву, в якій стверджує, що ері Інтернету прийшов кінець. Свою думку з приводу цього питання глава Ради директорів корпорації висловив в рамках дискусії на Всесвітньому економічному форумі, що кількома днями раніше пройшов у Давосі.

«На це питання я відповім просто: інтернет зникне», - відповів він на прохання присутніх описати перспективи майбутнього глобальної мережі.

Ерік Шмідт вважає, що в майбутньому у нас буде багато IP-адрес, багато гаджетів, сенсорів, портативних пристроїв, словом, речей, з якими наші комп'ютери чи інші пристрої зможуть взаємодіяти. І все це стане невід’ємною частиною нашого звичного існування, настільки, що ми й не відчуємо, як, власне, щезне сам Інтернет.

«Уявіть собі, що ви заходите в кімнату, а кімната інтерактивна. І з вашого дозволу ви можете взаємодіяти з речами, що перебувають у цій кімнаті», - пояснює свою позицію Ерік.

Ще Шмідт зауважив, що вже в недалекому майбутньому нас чекає становлення «високоперсоніфікованого, високоінтерактивного та дуже цікавого світу».

Що ж стосується питання домінування Google на ринку пошукових систем, то поки що глава компанії не дав чіткої відповіді стосовно перспектив розвитку. Тож цілком ймовірно, що згодом корпорація поступиться лідерством на ринку.

За його словами, майже з кожним днем на ринку з’являються нові гравці, а новостворені платформи орієнтуються здебільшого на розвиток та реорганізацію додатків до смартфонів. Власне, неможливо спрогнозувати, як у майбутньому структура додатків портативних пристроїв виглядатиме. Але те, що на зміну традиційним пристроям прийдуть суперсмартфони, які вже сьогодні є суперкомп’юютерами, - достеменно відомий факт.

А ще Ерік розповів, які враження отримав від недавньої поїздки в КНДР. За його словами, в країні вже сьогодні є чимало з’єднань для виходу в Інтернет, однак роумінгу ще немає. Та й використання глобальної мережі знаходиться під суворим контролем.


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.