Топ-6 оригінальних змішувачів Автор: lesya · Опубліковано: 26.01.2015 16:59 · Розділ: Цікаві факти

Нам важко увити, як ще порівняно недавно люди обходилися без води. Точніше кажучи, не зовсім без води, адже без неї людина жити не зможе. А ось без водопроводу, каналізації та крану цілком можливо, адже ще й зараз є старенькі будинки, або хати по селах,де люди дотепер мешкають без водопроводу, користуючись водою з криниці чи іншого джерела.

Справді, жити без водопроводу можна, але ось назвати таке життя комфортним навряд чи. При чому не лише водопровід зробив нашу повсякденність комфортною – винахід сера Вільяма Томсона також неабияк полегшив наше життя. Людство оцінило змішувач Томсона, а ось розробники сантехніки постійно працюють над його удосконаленням.

Вибираючи смеситель для кухни чи для ванни, ми рідко звертаємо увагу на дизайн цього елементу. Насамперед нас цікавитимуть рівень надійності, принцип роботи змішувача, але ось в плані дизайну ми його не розглядатимемо. Та й у більшості випадків про дизайн як такий, коли мова йде про змішувачі, говорити не доводиться.

Втім, далеко не всі моделі змішувачів є нудними та одноманітними. За допомогою деяких екземплярів ви можете реально урізноманітнити ваш інтер’єр.

Наприклад, за допомогою змішувача Massaud. Він не має аератора, тому вода з нього ллється без струменю повітря. Вилив крану має плоску й подовгувату форму, тому вода зі змішувача виливається у вигляді маленького водопаду. Корпус змішувача виготовлений зі сталі, і його можна використовувати в якості невеликої полички.

З такого змішувача вода ллється як з водопаду
З такого змішувача вода ллється як з водопаду

Привертає увагу і змішувач Niagara – справжня знахідка для любителів всіляких технологічних новинок. В залежності від температури води цей змішувач міняє підсвічування. Холодна вода – синій колір, гаряча – червоний, а якщо тепла, то малиновий.

Змішувач міняє колір
Змішувач міняє колір

Тим, хто неабияк дратується через необхідність регулювання води, варто придбати змішувач FRAP. У нього є сенсорна панель, яка дозволяє регулювати температуру. Виставивши необхідний градус, ви отримаєте з крана воду точно тієї температури, якої й хотіли.

Дозволяє відрегулювати температуру води
Дозволяє відрегулювати температуру води

Вишукано і елегантно виглядає змішувач Gocia зі світлодіодним підсвічуванням. Це напільний змішувач, що чудово підійде для окремо розташованих умивальників.

Кран напільний
Кран напільний

Уваги заслуговує і змішувач Vado. Гнучкий, з кількох окремих частин. Він дозволяє регулювати та направляти потік води в той бік, куди вам потрібно.

І на останок пропонуємо вам глянути на змішувач Barcelona – для любителів гламуру. Прикрашений стразами Swarovski та керамічними деталями, він стане чудовим доповненням до дизайну ванни якоїсь гламурної модниці.

Змішувач, прикрашений стразами
Змішувач, прикрашений стразами

Інші новини розділу