5 фільмів, що допоможуть подолати мовний бар'єр Автор: lesya · Опубліковано: 24.01.2015 15:34 · Розділ: Кіно

Способів та методів вивчення іноземної сьогодні існує дуже багато. Це і класичні методи з вивченням граматики та якомога більшої кількості лексики, і сучасні експериментальні технології, спрямовані на активізацію слухової пам’яті та мовне спілкування з іноземцями.

Одним із найбільш ефективних способів вивчення іноземної є читання книг мовою оригіналу, саме тому книги на английском є доволі ефективним методом освоєння лексики, адже вони дозволяють випробувати завчені мовленнєві одиниці в конкретних життєвих ситуаціях.

Аналогічна ситуація з фільмами. Власне, перегляд фільмів на тій мові, яку ви вивчаєте, дозволяє досить непогано оволодіти лексикою, покращити навики вимови та подолати мовний бар’єр. НА відміну від книг, вони, звісно, спрямовані радше на аудіосприйняття нових слів, тоді як книги впливають на зорову пам’ять і розвивають фантазію. Однак перевагою фільмів є те, що вони ілюструють все сказане. Таким чином, навіть якщо ми не знаємо того чи іншого слова, то просто можемо витлумачити його значення по контексту.

Спеціалісти популярного сайту «Кинопоиск» провели опитування, на основі якого зіставили рейтинг фільмів, що, як вважає аудиторія сайту, можуть допомогти швидко оволодіти іноземною. До уваги при складанні рейтингу бралося чотири мови - англійська, іспанська, французька та японська, однак ми поговоримо про найпопулярнішу з них – англійську.

Фільм для любителів гострослів'я
Фільм для любителів гострослів'я


Першим незамінним серіалом при вивченні англійської для вас стане знаменитий «Доктор Хаус». Не дивіться, що тематика цього серіалу – медична. За роки свого існування він настільки розширився, що охоплює набагато більше тем, ніж робота дивакуватого і цинічного лікаря-мізантропа. З цього серіалу, що виходив на екрани з 2004-го по 2012-ий рік, ви почерпнете не лише чимало нових слів, але й візьмете на озброєння силу силенну жартів, якими повсюди розсипається Доктор Хаус. А ще, якщо вас, ясна річ, цікавить тема «Я і страждання моєї душі», ви зможете вивчити з цього фільму практично всі необхідні слова.

Наступним фільмом, що вартує перегляду на мові оригіналу, є «Кримінальне чтиво» від Квентіна Тарантіно. У фільмі – ціла купа афоризмів, сипати якими – це вже майже справа честі. Тож якщо ви опинитеся в англомовній компанії і не розрегочетеся на фразі «I'm American, honey. Our names do not mean shit», то вас, як мінімум, не зрозуміють. Всім тим, хто любить міцне слівце, дивитися обов’язково.

Третя картина, що допоможе подолати мовний бар’єр, це «Будинок біля озера». Фільм допоможе в освоєнні писемної англійської, і ви зможете написати справжній романтичний шедевр своїй англомовній половинці.

Якщо ви – запеклий інтелектуал, що полюбляє високі балачки, часто позбавлені здорового глузду, вам варто переглянути фільм «Кава і сигарети». Сила силенна жартів, суперечок, ексцентризму… Вам точно буде чого повчитися.

Якщо ж ви плекаєте мрію про роботу у великій корпорації, дивіться фільм «Джеррі Магуайер» режисера Кемерона Кроу. Фільм може стати не лише інструкцією, як досягти висот, але й пояснить, як зробити це за допомогою своєї мови. Переглянувши фільм, ви навчитеся не лише правильно формулювати речення, але й доступно висловлювати думки. І, врешті-решт, думати англійською.


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.