17-річний підліток, прикидаючись лікарем, місяць був присутній при гінекологічних оглядах пацієнток Автор: lesya · Опубліковано: 22.01.2015 21:34 · Розділ: Події у світі

Гормони частенько грають з підлітками злі жарти, штовхаючи їх на скоєння злочинів – кримінальних чи просто аморальних, іноді трагічних, а іноді курйозних та смішних.

Справді, ну що робити не надто привабливому сімнадцятирічному хлопцеві, у якого з голови не виходить секс, однак у реальному житті йому сподіватися ні на що? Ось і з’являються в голові безглузді ідеї на кшталт тієї, яка прийшла в голову одному молодому американцеві.

Зрозумівши, що секс з реальною дівчиною йому світить не скоро, сімнадцятирічний мешканець Флориди вирішив, що краще вже синиця в руці, аніж журавель у небі. І замість того, щоб чекати, поки хтось зласкавиться над його спраглим кохання тілом та врешті-решт таки покаже хлопцеві, що таке секс, той вирішив, що краще буде хоч краєм ока глянути, які ж воно оті жіночі принади.

Довго не думаючи, хлопець прикинувся лікарем, що дозволило йому бути присутнім на гінекологічних оглядах, які проводилися медиками в одній з місцевих клінік.

Інтрига тривала близько місяця, і юнак в білому халаті міг досхочу надивитися на те, чого в реальному житті він ще не зустрічав. Коли ж афера розкрилася, місцева громадськість була шокована тим, що сталося.

Тепер хлопця затримали правоохоронні органи Флориди. Хлопець примудрився протягом місяця безперешкодно переміщатися по відділеннях клініки.

Як тільки керівництво клініки дізналося, що в службових приміщеннях був присутній хтось із сторонніх, то одразу було видане розпорядження перевірити записи з камер спостереження, щоб встановити, де саме бував підліток.

Піділток виявив неабияку фантазію (фото з сайту irecommend.ru)
Піділток виявив неабияку фантазію (фото з сайту irecommend.ru)

На превелику радість керівництва лікувального закладу, як, зрештою, і пацієнтів, наркотичними речовинами хлопець не цікавився. Не був він присутнім і на жодній з операцій, проведених спеціалістами протягом цього місяця. Власне, останнє трохи спантеличує: як-не-як, хлопець прикидався анестезіологом. А ось де регулярно бував псевдолікар, так це у кабінеті гінеколога – коли лікар проводили гінекологічні огляди пацієнток.

На даний час невідомо, чи сподобалася пацієнткам, на огляді яких був присутній збочений підліток, інформація про те, що він лікарем не являвся, чи, навпаки, це їх серйозно розлютило. Невідомо також, чи очікують клініку судові позови, чи на цей раз все обійдеться.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=95182

Інші новини розділу