Канадські учені розробили препарат, що полегшить наслідки перельотів Автор: lesya · Опубліковано: 22.01.2015 19:08 · Розділ: Медицина

Поки американські вчені працюють над розробкою універсальної вакцини від грипу, їх канадські колеги вирішили полегшити життя тим, кому неабияк дошкуляють перельоти та повітряна хвороба.

Недавно канадськими медиками було розроблено препарат, здатен суттєво знизити негативний ефект від перельотів.

Розробкою займалися співробітники канадського наукового університету, розташованого в Дугласі. Після тривалих досліджень та експериментів вченим вдалося розробити препарат, що перешкоджатиме виникненню неприємних симптомів та погіршення стану здоров’я і самопочуття під час різкої зміни часових поясів при перельотах.

Відомо, що людський організм дуже негативно сприймає різку зміну часових поясів, особливо під час перельотів. В результаті таких змін у людини збиваються циркадні ритми внутрішнього біологічного годинника організму, а це супроводжується цілою низкою неприємних та деколи навіть небезпечних симптомів.

Симптоми повітряної хвороби можуть доставити нам чимало неприэмностей (фотографія з сайту www.allwomens.ru)
Симптоми повітряної хвороби можуть доставити нам чимало неприэмностей (фотографія з сайту www.allwomens.ru)

Так, найбільш нестійкі організми втрачають апетит, страждають від хронічного недосипу, підвищеної втомлюваності. А якщо користуватися послугами авіакомпаній надто часто, це взагалі може призвести до розвитку онкології.

Щоб уникнути всіх цих наслідків, вченими і було створено унікальний препарат. Заручившись підтримкою влади, канадські учені протестували створений ними препарат на піддослідних-добровольцях.

Тестувало медикаменти більше двадцяти осіб. Всі піддослідні зізналися, що почуваються набагато краще з ліками, ніж без них.

Сам препарат працює наступним чином: створений канадцями медикамент здатний синхронізувати білі кров'яні тільця, немовби обманюючи підсвідомість, в результаті чого ми починаємо сприймати день, як ніч, а ніч, як день.

Поки що ліків у вільному продажі ще немає. На даному етапі розробок тривають посилені випробування і у випадку, якщо вони завершаться успішно, препарат запустять у масове виробництво, а мільйони землян, що страждають від негативних украй неприємних наслідків перельотів отримають препарат, що дозволить їм забути про страждання та муки, викликані перельотами та різкою зміною часових поясів.

Коли ж планують завершити випробування та запустити препарат у відкритий продаж, поки що не повідомляється.

Джерело: http://www.internovosti.ru/text/?id=95205

Інші новини розділу