П'ятирічному хлопчикові виставили рахунок за пропуск дня народження друга Автор: lesya · Опубліковано: 21.01.2015 21:57 · Розділ: Події у світі

Доросле життя несе нам чимало розчарувань: зіткнення з реальністю, необхідність нести відповідальність за власні вчинки. Саме в дорослому віці ми починаємо реально розуміти цінність грошей і їх-нестача, часто залізаючи у борги. Та, як виявилося, зав’язнути по вуха у боргах можна не тільки в дорослому віці – недавно один п’ятирічний британець потрапив під суд – у нього вимагали сплати боргу за те, що він не прийшов на день народження до свого друга.

Юний вік не став на заваді батькам однокласника героя статті, які вирішили, що за свою неявку на святкування малий повинен заплатити певну суму.

Сім’я Алекса Неша (Alex Nash), якого й звинуватили в несплаті боргу, мешкає у Плімуті. Батьки хлопчика розповіли, що планували відвести сина на святкування дня народження до свого однокласника, що повинне було проходити на одному з гірськолижних курортів у грудні 2014 року.

Однак в останній момент батьки Алекса згадали, що в цей день вони зібралися в гості до бабусі та дідуся хлопчика, тому похід сина на день народження було скасовано.

З того часу пройшло кілька тижнів, і ось одного прекрасного дня Алекс повернувся зі школи з рахунком на суму в майже шістнадцять фунтів стерлінга (десь двадцять чотири долари). Рахунок підписала мати іменинника, Джулі Лоуренс (Julie Lawrence), яка зазначила, що саме цю суму вона витратила на невдалий візит Алекса.

Батько Алекса Дерек Неш (Derek Nash) зізнався, що спершу подумав, ніби рахунок – це якийсь жарт. Та коли він уважно прочитав текст, то зрозумів, що рахунок не підроблений, а справжній. Він також пояснив, що намагався попередити сім'ю Лоуренсів про те, що його син на святкування не з’явиться, однак номер телефону батьків іменинника йому знайти не вдалося.

Ясна річ, Дерек відмовився платити за чеком, однак Лоуренси на цьому не заспокоїлися і вирішили подати на злісних порушників до суду – вони вважають, що ті просто змушені оплатити чек.

Зрозуміло, що збоку сімейство Лоуренсів виглядає дуже дивно. Та є багато людей, що їх зрозуміють. Особливо, серед тих, хто готує пишні банкети та застілля: погодьтеся, не надто всміхається перспектива заплатити у ресторані за двохсот осіб, коли на святкування з’явиться всього сто п’ятдесят. А таке частенько трапляється при підготовці до весілля чи інших торжеств. Саме тому у випадку, коли вис запросили на банкет, і ви спершу відповіли згодою, а потім ваші плани помінялися, постарайтеся попередити організаторів свята заздалегідь – щоб уникнути негативних емоцій на свою адресу.


Інші новини розділу