Аналітики назвали найгірші паролі 2014 Автор: lesya · Опубліковано: 21.01.2015 19:55 · Розділ: Життя

З метою захисту своїх сторінок в соціальних мережах та на сайтах ми змушені вигадувати найрізноманітніші паролі, які б могли захистити цінну для нас інформацію від нападу Інтернет-грабіжників.

Фото з сайту kovzunov.com
Фото з сайту kovzunov.com

Та з кожним роком кіберзлочинці стають все більш вигадливими, їхні технології удосконалюються, а нам доводиться вводити все складніші паролі.

Та біда в тому, що складний пароль важче запам’ятати, от і виходить так, що, для прикладу, зареєструвавшись на одному з сайтів ми потім просто-на-просто не можемо увійти у свій акаунт тільки через те, що довільний набір цифр та символів вилетів з голови.

Щоб не забувати комбінацію, Інтернет-користувачі часто вибирають надто вже прості паролі. Вони, з одного боку, легкі для запам’ятовування, але, з іншого, легкодоступні для злому.

Аналітики, вивчивши паролі, що їх користувачі створювали протягом минулого року, назвали, які комбінації символів є найменш надійними.

На першому місці за своєю ненадійністю опинилася комбінація цифр 123456. Відповідний рейтинг складався співробітниками компанії SplashData, яка кожного року складає рейтинг найгірших паролів.

На другому місці, як і в попередні роки, опинилося слово password, що в перекладі на українську означає «пароль». На третьому місці в минулому році опинився пароль 12345 – у порівнянні з 2013 він піднявся одразу на сімнадцять сходинок.

Як свідчать зібрані дані, користувачі полюбляють бавитися з цифрами – четверта сходинка дісталася послідовній комбінації цифр від одного до восьми - 12345678. Замикає п'ятірку найбільш невдалих паролів минулого року слово qwerty.

Аналітики пояснюють, що обирати цифри в якості паролю – дуже ненадійний і небезпечний крок. Особливо якщо ваш пароль – послідовна комбінація цифр. Такі шифри підібрати найлегше.

Так, з двадцяти п’яти найбільш невдалих паролів минулого року десять - це якраз і є комбінації з цифр, розташованих послідовно. Такі паролі спеціалісти ні в якому разі не радять встановлювати на сторінки акаунтів з важливою інформацією, приміром, на електронну пошту чи різні там сервіси Інтернет-банкінгу.

Серед інших ненадійних представників парольного сімейства є спортивні словечка. Наприклад, пароль baseball, що опинився на восьмому місці, та пароль football, який зайняв десяту сходинку. А до сотні найгірших паролів потрапили назви багатьох популярних спортивних команд yankees, eagles, steelers, rangers і lakers.

Часто користувачі в якості паролю вирішують встановити власне ім’я. В результаті двадцятим за ненадійністю виявився пароль Michael, а ще в сотні найгірших опинилися Jennifer і Michelle. Досить ненадійними є паролі, що означають рік народження – особливо часто їх обирали ті користувачі Інтернету, що народилися в період з 1989 по 1992 рік.

Ще, кажуть аналітики, не варто в якості паролю обирати ім’я улюбленого супергероя - superman, що зайняв двадцять першу сходинку, та batman, що став двадцять четвертим у списку, - далеко не найкращі варіанти для захисту важливої інформації.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/01/20/passwords/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.