5 помилок при підготовці до весілля Автор: lesya · Опубліковано: 20.01.2015 22:33 · Розділ: Життя

Для багатьох закоханих весільна церемонія – мало не найважливіший день у житті. Але щоб весілля не перетворилося на якусь комедію, варто заздалегідь обдумати всі деталі, врахувати навіть найменші дрібниці – так, щоб ви на повну насолодилися цим днем.

Підготовка до весільної церемонії – це завжди купа часу, нервів і переживань. І, звісно ж, помилок, від яких, на превеликий жаль, ніхто не застрахований. Поговоримо про найпоширеніші з них.

1. Найперше, що ви повинні вирішити, це чогО, власне, ви очікуєте від весільної церемонії? Подумайте, чи охота вам влаштовувати величезне застілля на кількасот осіб, чи ви волієте посидіти в затишному колі найближчих друзів, а потім усамітнитися з новоспеченим подружжям. Можливо замість того, щоб запрошувати на церемонію практично зовсім незнайомих осіб, краще з’їздити в якусь романтичну подорож?

Тільки порадившись з половинкою і остаточно вирішивши, чого ж ви очікуєте від весілля, ви зможете влаштувати таку церемонію, яка запам’ятається вам на усе життя (з позитивного боку).

2. Якщо ви вже вирішили, якою має бути весільна церемонія, подбайте про фотографа: як каже гіркий досвід багатьох молодят, фотограф – одна з найважливіших постатей на весіллі. Якщо ви, звісно, не хочете, щоб ваш весільний альбом поповнився жахливими екземплярами на кшталт тих, що представлені нижче:

Фотограф не без почуття гумору...
Фотограф не без почуття гумору...


Фото з сайту www.lifeguide.com.ua
Фото з сайту www.lifeguide.com.ua


Тож якщо не бажаєте відчути себе кобилою (чи її подружжям, якщо ви чоловік), подбайте про те, щоб фотограф на свадьбу Москва був професіоналом, а не початківцем або повним нездарою.

3. Подбайте про весільні сукні та костюми. Цей момент в першу чергу стосується дівчат. Пам’ятайте, весільна сукня повинна відповідати фігурі. Не варто обирати плаття з надією схуднути на кілька розмірів. Або таке, з якого ваш пишний бюст увесь час намагається вискочити. Видовище не з найприємніших. Та й чоловікам варто подбати про відповідність: пузаням явно не підійдуть фраки чи смокінги, та й від лискучих гламурних костюмчиків, якщо ви не володієте зовнішністю Бреда Піта, краще відмовитися.

Сукня трішки замала на розкішний бюст нареченої (фото з www.forum-grad.ru)
Сукня трішки замала на розкішний бюст нареченої (фото з www.forum-grad.ru)

4. Четвертий момент, що вимагає особливої уваги, це розрахунок витрат. Тут краще за все орієнтуватися на ваші заощадження, не залазячи в борги, як це робить сьогодні багато молодят. Повірте, краще бідніша церемонія, ніж нескінченні борги, які згодом не дуже то й охота віддавати.

5. Наостанок запам’ятайте: весілля – це ваш день, тільки ваш і вашої половинки. Тому ні друзі, ні навіть найближчі родичі, не можуть змусити вас танцювати під їхню дудку!


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.