7 причин залишитися жити в Україні Автор: lesya · Опубліковано: 20.01.2015 18:12 · Розділ: Суспільство

Чимало наших співвітчизників намагаються виїхати на постійне проживання за кордон – у пошуках кращого життя. Та, як кажуть, всюди добре, а вдома таки найкраще. Тим більше, що жити в Україні, якщо добре подумати, не так уже й погано. Експерти вирішили назвати сім причин, чому нам варто залишитися жити вдома. Діана Щербанська, вчитель з багаторічним досвідом, майстер, що володіє древніми техніками та знаннями, яка навчалася в Університеті "Єдності" в Індії, переконана, що на нашу країну чекає гарна доля.

Якщо ж ви хочете яскравого і барвистого життя, їдьте в Київ – столиця України відкриває широкі перспективи, як в плані роботи, так і в плані розваг, тож ви зможете відчути, як воно жити в справжньому європейському місті. Не маєте житла – не проблема: аренда квартир в Киеве без посредников долгосрочно дозволить вам відчути себе справжнім киянином.

1. Перша причина - катастрофічна. Апокаліпсис, який, як кажуть експерти, загрожує нашому світові мало не щодня, Україні практично не страшний – вона має досить вигідне географічне положення, тому в порівнянні з іншими країнами руйнівні природні катаклізми загрожують нам набагато менше.

Так, океанами ми не омиваємося, тож і цунамі нам не страшне. Землетруси, що іноді трапляються на території України, не зможуть зашкодити атомним електростанціям – просто тому, що ні в Криму, ні в Карпатах – сейсмічних регіонах – їх немає. Немає у нас і вулканів, та й через смерчі і тайфуни українці можуть не хвилюватися.

2. Другий момент, на який ми рідко звертаємо увагу, та який ставить нашу країну вище за її сусідів, продовольчий: кліматичні умови та родючий ґрунт дозволяють виростити все, що необхідне нам для існування – в той час як майже половина населення земної кулі страждає від голоду.

3. Третя причина – соціальна. У нашій країні ще нема родових аристократів і олігархів, і всі володіють титулами та грошовими капіталами в першому поколінні. А це означає, що в суспільстві, як-не-як, панує демократія.

4. Четверта причина – мовна. В більшості держав знання державної мови – необхідне на шляху до становлення кар’єри. В Україні ж ця ситуація стоїть не так гостро, тож і україномовні, і російськомовні громадяни нашої країни можуть розраховувати на успіх та втілювати в життя власні амбіції однаковою мірою.

5. Курортна. Коли відомі на увесь світ курорти туристам вже остогидли, український турбізнес лише починає набирати обороти. А курортів у нас чимало – це і морські відпочинкові бази, і гірські комплекси, і водні курорти в Миргороді, Моршині, Трускавці та Хмільниках. Користі для здоров’я вони несуть нітрохи не менше закордонних, правда, сервіс залишає бажати кращого, та все ж вітчизняному турбізнесу є куди розвиватися.

6. Досить сприятливий у нас і клімат – він, звісно, далекий від середземноморського, та це дозволяє нам насолодитися сніжними днями взимку і тропічною спекою влітку.

7. Остання причина – світоглядна: мешкати в Україні дуже цікаво, особливо, якщо ви – любитель сюрпризів – тут ніколи не знаєш, що з тобою трапиться завтра – чим не подарунок для справжніх любителів пригод?..


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.