5 неочікуваних ознак вагітності Автор: lesya · Опубліковано: 18.01.2015 16:05 · Розділ: Краса і здоров'я

Фото з сайту postfaktor.ru
Фото з сайту postfaktor.ru

У більшості молодих дівчат, які ще не народжували, склалися чіткі уявлення про симптоми вагітності: нудота, блювота, запаморочення, занепад сил та, ймовірно, болі в попереку… Та насправді вагітність має цілу низку інших симптомів, про які тяжко одразу здогадатися, і які люди рідко зв’язують з вагітністю.

1. Ознакою вагітності можуть бути носові кровотечі та закладений ніс. І хоча матка та ніс розташовані на пристойній відстані між собою, саме закладений ніс і кровотечі з носа є частими симптомами вагітності. Не надто приємне явище, особливо якщо врахувати, що вагітним жінкам протипоказані будь які ліки. Рятуватися від нежитю можна за допомогою промивання носових пазух солоною водою.

2. Збільшення виділень при менструаціях. Так-так, більшість дівчат очікують, що, завагітнівши, вони на дев’ять місяців забудуть, що таке критичні дні. Та це не так: у багатьох майбутніх мам кількість виділень, навпаки, збільшується. І це не ознака якоїсь хвороби, а нормальне явище.

3. Третьою доволі несподіваною ознакою вагітності є безсоння. Чимало вагітних жінок стикається з цією проблемою, в той час як вони, природно, очікують, що, стомившись, спатимуть як убиті. Виявляється безсоння у нездатності заснути увечері або після пробудження, коли знадобилося вийти в туалет чи на кухню. Допоможуть подолати проблему фізкультура і релаксація.

4. Якщо у вас часто трапляються розлади шлунка, а дуоденофиброскоп показав, що все в нормі, ймовірно, ви вагітна. Так, підвищене газоутворення і відрижки – часті супутники вагітності. Намагайтеся випускати всі ці побічні ефекти назовні, інакше можете заподіяти шкоди і собі, і малюку.

5. Та все це квіточки у порівнянні з запорами – дуже вже частою ознакою того, що ви вагітнію. Справа в тому, що гормони, які під час вагітності в організмі жінки виробляються пришвидшеними темпами і в збільшеній кількості, уповільнюють процес травлення, розслаблюючи стінки шлунку і кишечнику. Як результат – затримка їжі в організмі і запор. Щоб боротися з цим неприємним явищем, варто виконувати спеціальні фізичні вправи, правильне харчування – акцент на їжі, багатій клітковиною, а також велика кількість чистої води, випитої протягом доби. Та якщо такі заходи не допомагають, зверніться за порадою до лікаря – він, зваживши всі ризики, обере для вас ефективне і безпечне лікування.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.