Книгу про Гаррі Поттера перевидадуть з готичними ілюстраціями Автор: lesya · Опубліковано: 16.01.2015 18:49 · Розділ: Культура

Роман британської письменниці Джоан Роулінг завоював серця мільйонів читачів. І то завоював настільки, що вони не готові розпрощатися з його героями. Окрім численних екранізацій, історій, написаних за мотивами, і всього такого іншого, вже найближчим часом його видадуть в новій інтерпретації.

Нова версія роману «Гаррі Поттер і філософський камінь» текстово не зміниться – змін зазнає тільки ілюстраційний матеріал. Книга вийде в світ з ілюстраціями художника Джима Кея.

Всі малюнки будуть виконані в готичному стилі: темні та похмурі студенти й викладачі школи чарівництва Хогвартс додадуть особливого шарму добре знайомій всім книзі. Перші книги з серії надійдуть в продаж вже шостого жовтня 2015-го року.

Художник Джиммі Кей при створенні ілюстрацій опирався не на знамениті екранізації роману, а на першоджерело, тобто оригінальний роман, написаний британкою Джоан Роулінг.

Тож і герої у нього вийшли трохи дивакуваті – принаймні, з точки зору глядачів, у яких сформувалися свої уявлення про персонажів, здебільшого під впливом кінематографу. В результаті перснаж Рона Візлі має велике обличчя з довгим носом, як і задумувала Роулінг. Рон зображений в чорно-білих тонах.

Напіввелетень Гегрід в уявленні Джиммі сидить в темній кімнаті, ймовірно, в хатині, а на поясі у нього висить брелок, зроблений у формі мавпи.

А рис красуні Емми Уотсон в образі Герміони Грейнджер пера Джиммі Кея і взагалі немає. Натомість готична Герміона має довге, дуже густе і неслухняне волосся, а на малюнку вона вправляється у заклинаннях.

Сам художник розповів, що йому неабияк прийшлася по душі можливість попрацювати над найпопулярнішою фентезі-історією в дитячій літературі.

«Я докладу всіх зусиль, щоб виразити всю глибину розповіді Роулінг», - сміливо заявив Кей. Що у нього може вийти непогано: три роки тому, у 2012-у, Кей отримав професійну нагороду імені Кейт Грінуей за намальовані ним готичні ілюстрації до книги Патріка Несса «Голос монстра».

Нагадаємо, що перше видання роману «Гаррі Поттер і філософський камінь» вийшло в світ у 1997-у році. З того часу було видано ще шість книг про юного чарівника (в останніх, до речі, він вже не зовсім юний).

Романи в основному друкувалися без ілюстрацій, і лише американське видавництво Scholastic свого часу випустило серію книг з невеликими картинками, що розміщувалися на початку кожного розділу. Автором ілюстрацій була художниця Мері Грандпре.

Джерело: http://lenta.ru/news/2015/01/14/drama/

Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?