Марк Цукерберг попросив користувачів порекомендувати йому мету на 2015 Автор: lesya · Опубліковано: 16.01.2015 16:35 · Розділ: Суспільство

Нам з усіх боків твердять, що головне в житті – правильно розставити цілі та пріоритети, адже без мети наше життя – якесь пустопорожнє та безглузде існування. Однак цілі перед собою розставляти не так вже й легко, і навіть у багатих і сильних світу цього не завжди все виходить так, як хотілося б.

Однак вони, на відміну від простих смертних, не соромляться звернутися за допомогою до інших людей. Недавно, для прикладу, засновник найбільшої у світі соціальної мережі Facebook Марк Цукерберг вирішив звернутися до користувачів мережі з дивним проханням - він попросив, щоб вони допомогли йому визначитися з метою на новий 2015 рік. Про це він повідомив на своїй офіційній сторінці в соціальній мережі Facebook.

«Зараз я шукаю ідей для особистої великої мети на наступний рік. Кожного року я кладу перед собою якусь певну мету, яка допомагає мені розширити кругозір та дізнатися щось нове про світ, щось таке, що знаходиться за межами моєї роботи в Facebook», - повідомив Цукерберг.

Гендиректор найбільшої у світі соціальної мережі також розповів, що почав ставити перед собою великі цілі в 2009-у році, і з того часу робить так щороку. Правда, всі вони відрізняються між собою як за масштабністю, так і за спрямованістю.

Марк Цукерберг навіть розповів, якими були його попередні цілі. Наприклад, одного року він вирішив змусити себе щодня на роботу носити краватку, наступного – вивчити китайську мову. Іншого року мільярдер вирішив, що їстиме тільки тих тварин, яких вб’є своїми руками. Ще серед його цілей було щоденне написання записок з вдячністю всім тим людям, які роблять його соціальну мережу кращою. А щоб не загрузнути у власній соціальній мережі та всьому, що з нею зв’язано, Цукерберг вирішив, що кожного дня знайомитиметься з якоюсь новою людиною поза межами мережі Facebook.

Марк Цукерберг не знає, що робити в 2015-у
Марк Цукерберг не знає, що робити в 2015-у

Бізнесмен зізнався, що одна ідея на цей рік у нього вже є. Але він хотів би вислухати поради користувачів Facebook, перш ніж прийняти остаточне рішення.

Користувачі виявили неабияку активність – публікація Цукерберга за нетривалий час назбирала понад дев’яносто чотири тисячі відміток «Мені подобається» та більше тридцяти семи тисяч коментарів.

Найцікавіші поради активних користувачів Цукерберг відповідає особисто. Йому запропонували раз на місяць читати якусь нову книгу, почати святкувати мусульманські свята, почати щодня бігати - хоча б одну милю, записатися на танці і навчитися готувати.

Джерело: http://www.inopressa.ru/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.