Британські бабусі оголилися для календаря Автор: lesya · Опубліковано: 16.01.2015 10:40 · Розділ: Життя

Дехто з жахом думає про пенсію – мовляв, старість – гірше смерті, а дарма: як казала одна літня дама зі знаменитої реклами, «в п’ятдесят п’ять життя тільки починається». Ну ось…

Однак для британських бабусь і вісімдесят п’ять – не перешкода: вони ведуть повноцінне життя, не гірше тридцятирічних молодиць. Приміром, наприкінці минулого місяця – чи то пак року – кілька британських бабусь вирішили шокувати громадськість, прикрасивши календар… своїми оголеними тілами.

Літні дами позували верхи на конях, кокетливо прикриваючись кексиками. Скільки ж знайшлося бажаючих заказать календарь, не повідомляється.

Сміливі англійські бабусі не просто так вирішили похизуватися своїми тілами – вони зробили це в рамках боротьби з раком. Замість того, щоб в’язати онукам шкарпетки та светрики, п’ятнадцять бабусь з Уельсу віком до вісімдесяти п’яти років роздяглися заради благодійності.

Ось такий-ось вийшов календар (фото з сайту www.chto-proishodit.ru)
Ось такий-ось вийшов календар (фото з сайту www.chto-proishodit.ru)

Їхній крок виявився на диво вдалим – літні англійки зуміли заробити шість тисяч сімсот фунтів стерлінга, хоча вони й не виконали плану, адже планували заробити хоча б десять тисяч.

Втім, сума, яку зібрали сміливі бабусі, немала, якщо врахувати, що один примірник такого календаря коштував всього десять фунтів. Жінки, яким в сумі виповнилася одна тисяча п’ятдесят три роки, гордо називають себе «найстаршими пін-ап дівчатками Британії».

Героїні календаря зізналися, що зовсім не бояться таких сміливих кроків, адже вважають, що для свого віку виглядають просто чудово.

Оголитися бабусі вирішили після того, як одна їхня подруга, Дженні Стівенс, втратила свою тридцятип’ятирічну племінницю – остання померла від раку. Власне, Дженні й виступила ініціатором проведення акції, спрямованої на боротьбу з цим жахливим захворюванням.

На даний час жінки зібрали суму в шість тисяч сімсот фунтів стерлінга. Але це ще не кінець, адже календар продовжують активно розкуповувати.

Літні «моделі» позують з в’язанням, у гарячих ваннах, верхи на конях. Фотограф, що робив знімки, розповів, що календар вийшов досить «пустотливим», та водночас «добрим». Тут ви знайдете чимало тонкого англійського гумору.

«Працювати над створенням календаря було дуже і дуже цікаво! – говорить Дженні, якій цього року виповниться сімдесят три. - Треба любити своє тіло незалежно від віку», - додає вона.

До речі, британські бабусі – не єдині літні експериментатори. Трохи раніше в Мережі з’явилося відео, де три бабусі вперше курять марихуану.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.