Тривимірні вирізки з журналів Автор: Lesly · Опубліковано: 18.08.2009 10:52 · Розділ: Культура

Нейт Пейдж, уродженець Вісконсіна (США), один з тих художників-новаторів, що дарують оточуючим предметам нову форму. В його творчості, як зазначає сам митець, навколишній світ - це і натхнення і матеріал. Зокрема, Нейт полюбляє вирізати картинки з журналів, але, не просто вирізати, а надавати зображенню нову форму, нове життя.

Фото взяте з сайту jenbekman.com
Фото взяте з сайту jenbekman.com

Художник вивчав мистецтво й дизайн в різних країнах світу, в тому числі США, де отримав диплом бакалавра образотворчих мистецтв, потім навчався в Академії мистецтв у Варшаві, проходив спеціалізовані курси в Австрії, а зараз проживає в Нью-Йорку. Його роботи можна побачити на різноманітних виставках як в Новому Світі, так і в Європі.

"Працюючи, я досліджую суперечності між зображенням та матерією, заповненим простором та ефектом присутності, можливістю та реальністю. Використовуючи методи ескізу та колажу, я встановлюю нові правила для матеріального світу і змінюю об’єкти, які зустрічаю на своєму життєвому шляху", - розповідає Нейт про свої творчі пошуки.

Так, перетвоюючи зображення в матеріальний об’єкт та створюючи об’ємні картини з окремих предметів, Нейт Пейдж намагається донести до шанувальників його творчості певну ідею, в якій відкривається внутрішній діалог між буденною банальністю та видовищністю.

Джерело: jenbekman.com


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?