У Дніпропетровську вбито підполковника міліції Автор: Lussilda · Опубліковано: 24.01.2009 01:00 · Розділ: Суспільство

22 січня 2009 року, у районі гаражного кооперативу "Араратський" був знайдений труп чоловіка. Прибулі на місце злочину співробітники правоохоронних органів опізнали його, як підполковника міліції Олега Мамая.

Пізно ввечері 22 січня у відділенні міліції Амур - Нижньодніпровського району Дніпропетровська пролунав дзвінок від диспетчера Швидкої допомоги, яка повідомила, що на території гаражного кооперативу "Араратський" знайдено мертвого чоловіка з вогнепальними пораненнями грудної клітки.

Про це повідомила прес-служба Міського управління МВС України в Дніпропетровській області.

Прибулі на місце злочину співробітники правоохоронних органів впізнали у вбитому підполковника міліції Олега Мамая. Олег Мамай обіймав посаду заступника начальника Бабушкінського райвідділу міліції Дніпропетровського міського управління.

За попередніми даними, смерть настала в результаті багаточисельних дробових поранень в ділянці грудної клітки. Під час огляду місця злочину співробітники міліції знайшли 2 стріляні гільзи від мисливської рушниці 12- го калібру.

Потерпілий був одягнений у цивільний одяг і перебував поза службою. У цей час з'ясовуються обставини злочину.

За фактом убивства порушена кримінальна справа по ст. 115 ч. год. 1 КК України.

Як повідомив заступник начальника ДМУ УМВС у Дніпропетровській області Володимир Седлецький, працівниками міліції розглядаються різні версії вбивства Олега Мамая.

"Зараз слідчий відділ нашого Управління розслідує цю справу та розглядає самі різні версії вбивства нашого співробітника: і хуліганські дії, і навмисне вбивство, і навіть версію, що вбивці переплутали об'єкт злочину, тобто цілком можливо, що вони збиралися вбити зовсім іншу людину", - коментує Володимир Седлецький.

За словами правоохоронця, слідів пограбування вбитого не виявлено. Також він додав, що вбитий Олег Мамай не був помічений у яких-небудь кримінальних структурах, він не провадив кримінальних справ, а займався виключно кадровою роботою.

До того ж, загиблий був людиною неконфліктною і був на хорошому рахунку в Управлінні.

Телефонували в Швидку з невідомого з мобільного телефону. Зараз міліція розшукує цю людину.

У загиблого залишилася дружина 45- ти років і син Тарас 1985 року народження.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.