Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Дослідники з Siemens домоглися 500 Мбіт/с по бездротового зв'язку через LED

  Дослідники з Siemens домоглися 500 Мбіт/с по бездротового зв'язку через LED Нові технології · Andriy · 25.01.2010 10:17

  Дослідники з Siemens оновили власний рекорд в області бездротової передачі даних з використанням діодів LED. У співпраці з берлінським інститутом Генріха Герца (Heinrich Hertz Institute) була досягнута швидкість 500 Мбіт/с в порівнянні з попередніми 200 Мбіт/с.


 • Харчові добавки для спортсменів не завжди ефективні

  Харчові добавки для спортсменів не завжди ефективні Спорт · Lesly · 25.01.2010 09:29

  Останніми роками дослідники все частіше "тішать" нас новинами, про те, що продукти чи препарати, які тривалий час вважалися мало не панацеєю від усіх бід, у кращому випадку виявляються непотрібними нашому організму. Така участь спіткала і протеїнові коктейлі, особливо популярні в нас час серед спортсменів-аматорів. Однак тепер науковці стверджують, що ці препарати не покращують фізичні здібності людини, і не скорочують час, необхідний для відновлення організму після навантажень.


 • В наших думках час і простір нероздільні

  В наших думках час і простір нероздільні Цікаві факти · Вікторія · 25.01.2010 08:27

  Психологи з Абердинського університету (Шотландія) експериментально довели, що люди, подумки переміщуючись в часі, роблять мимовільні рухи вперед - в уявне майбутнє - або назад.


 • Кино у Вас дома!

  Кино у Вас дома! Кіно · kseniya_www · 24.01.2010 16:39

  Индустрия кино – заветный мир, который манит и привлекает. Одни смотрят фильмы, чтобы отвлечься от повседневных проблем, другие – представляют себя в роли главных героев, третьим просто необходимы переживания чувств и эмоций, которых нет в обычной жизни. Именно поэтому все мы так любим хорошее кино. Удачно конкурируют с кинотеатрами семейные просмотры фильмы дома. Это очень удобно. Для этого нужно иметь всего лишь компьютер, подключенный к сети Интернет. И тогда вы сможете посмотреть все, что угодно.


 • NASA розробляє персональні літаки-гібриди

  NASA розробляє персональні літаки-гібриди Нові технології · Вікторія · 24.01.2010 13:00

  Вчені з Американського космічного агентства в даний час займаються створенням персонального одномісного літального апарату, що представляє собою гібрид літака і гелікоптера. Проект був представлений на з'їзді Американського вертолітної асоціації в Сан-Франциско.


 • Психологи розкрили секрет мудрості

  Психологи розкрили секрет мудрості Цікаві факти · Вікторія · 24.01.2010 11:46

  Мозок людини фільтрує інформацію, що надходить, запам'ятовуючи лише незначну її частину. Ця здатність, як було відомо психологам, з віком слабшає, тому людям похилого віку важче виділяти головне і відкидати другорядне. Однак, судячи з результатів дослідження канадських вчених, далеко не завжди це можна назвати недоліком.


 • Вивчено механізм надшвидкого поширення вірусу в організмі

  Вивчено механізм надшвидкого поширення вірусу в організмі Наука · Вікторія · 23.01.2010 14:36

  Традиційна схема поширення вірусу віспи включає етапи проникнення в клітину, розмноження і виходу назовні, причому темп інфікування визначаться тривалістю процесу реплікації. Швидкість реплікації фахівці використовують як основний орієнтир при оцінці динаміки зараження.


 • Адреналин 2 рецензия

  Адреналин 2 рецензия Кіно · kseniya_www · 23.01.2010 12:51

  31 августа 2006 года в мировой прокат вышел фильм "Адреналин". Фильм вышел хорошим, собрал в мире более $44 млн, так что о 2-ой части мы знали сразу - она будет! И вот 16 апреля 2009 года во всём мире люди пошли на премьеру фильма "Адреналин 2: Высокое напряжение". Фильм оказался, по мнению посмотревших, лучше 1-ой части. Он в прямом смысле "выносит мозг"! Тут нет драмы, романтики и любви, но тут есть "мясо", "пошлость", "взрывы", "нецензурные выражения" и многое другое, что даёт заряд энергии на весь день!


 • Адам Сэндлер - Приколисты

  Адам Сэндлер - Приколисты Кіно · kseniya_www · 23.01.2010 12:43

  В более чем двух с половиной часах картины ее режиссер, сценарист и продюсер Джудд Апатоу раскрывает подноготную такой специфической профессии как американский стендап-комик. В свое время и сам Джудд и актеры, снявшиеся в главных ролях в его картине (Адам Сэндлер и Сет Роген), начинали именно эстрадными комиками. Таким образом, в картине очень много автобиографичного и выстраданного, многие шутки Апатоу доверил сочинять актерам. Однако все вышеперечисленное не делает фильм менее скучным и затянутым.


 • Чому страуси не вміють літати?

  Чому страуси не вміють літати? Природа · Вікторія · 23.01.2010 12:25

  Страуси та інші великі птахи втратили здатність підніматися в небо після загибелі динозаврів. До такого висновку прийшли австралійські вчені.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках