Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? Економіка · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Клітка українського ІТ середовища

  Клітка українського ІТ середовища Нові технології · Anastasia · 16.11.2016 22:34

  Попри те, що ІТ індустрія цьогоріч опинилася на третій сходинці серед галузей економіки, які приносять прибуток, Україна не має власної ІТ сфери, а є тільки середовище програмістів, які, в основному, працюють на благо іноземних компаній.


 • Топ 5 трендів сезону осінь-зима 2016

  Топ 5 трендів сезону осінь-зима 2016 Мода · Anastasia · 16.11.2016 20:48

  Різноманіття кольорів, стилів та фасонів – все це змінюється впродовж року настільки швидко, що іноді не встигаєш намалювати у своїй уяві образ, який би відповідав пораді дизайнерів. Щоб уміти скомпонувати модний лук створюються огляди, які допомагають виокремити трендовий та комфортний одяг.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти Краса і здоров'я · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.


 • Як студенту розподілити власний час

  Як студенту розподілити власний час Життя · Anastasia · 15.11.2016 16:42

  Для середньостатистичного українського студента, який, щоб забезпечити своє комфортне існування, має і навчатися, і працювати, назріла величезна проблема: ефективний розподіл власного часу.


 • Нові методи для вивчення української мови у початковій школі

  Нові методи для вивчення української мови у початковій школі Освіта · Anastasia · 15.11.2016 14:07

  Нещодавно у вільному обсязі з’явилися нові методичні рекомендації для педагогів, які допомагають зацікавити учнів 1-4 класів вивчати українську мову.


 • Україна “частково вільна” у рейтингу свободи інтернету

  Україна “частково вільна” у рейтингу свободи інтернету Події у світі · Anastasia · 14.11.2016 21:46

  Згідно з щорічним звітом, який склала міжнародна правозахисна організація Freedom House, Україна опустилася на 38 сходинку рейтингу свободи інтернету і тепер має статус “частково вільної”.


 • Super Slim Spy Pen — кулькова ручка з прихованою камерою

  Super Slim Spy Pen — кулькова ручка з прихованою камерою Нові технології · Вікторія · 14.11.2016 14:42

  Вже неодноразово з'являлися різні шпигунські предмети для проведення прихованої зйомки, а нещодавно в продаж поступила новинка під назвою Super Slim Spy Pen, яка відноситься саме до таких продуктів. Виробникові вдалося розмістити в простій кульковій ручці відеокамеру з батарейками, при цьому, її розміри залишилися більш ніж переконливими. Діаметр виробу складає всього 13 мм і, звичайно, пересічна людина не помітить маленького отвору, через який здійснюється запис відео або фотосесія.


 • Як правильно стрибати на скакалці

  Як правильно стрибати на скакалці Спорт · lesya · 13.11.2016 14:31

  На думку багатьох, стрибки через скакалку - це дитяча забава, залишена в дитинстві, не належить до серйозних тренувань. Та скептикам варто знати, що вправи зі скакалкою, особливо в поєднанні з бігом, плаванням, їздою на велосипеді, забезпечують чудове кардіо-навантаження. Та при цьому важливо розуміти, як правильно використовувати цей фітнес-інструмент.


 • Як стати «своїм» в гуртожитку?

  Як стати «своїм» в гуртожитку? Освіта · kseniya_www · 12.11.2016 06:13

  Про життя студентів, в тому числі і в гуртожитку, існує багато різноманітних історій. Нерідко, наслухавшись їх, батьки не хочуть відпускати туди своїх дітей. Але не варто боятися - адже не дарма кажуть, що один з кращих уроків, які нам викладає життя - це проживання в «общазі».


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках