Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Виявлено змію, що полювала на динозаврів

  Виявлено змію, що полювала на динозаврів Наука · Lesly · 03.03.2010 08:55

  Археологи виявили скам’янілі останки змії, що звернулася навколо яйця динозавра. Як було встановлено, змія харчувалися яйцями динозаврів і малюками, які тільки вилупилися з яєць. Її жертвами ставали в основному зауроподи, що означає, що це був один з небагатьох хижаків, який полював на довгошиїх динозаврів.


 • Американське місто перейменували в Гугл

  Американське місто перейменували в Гугл Події у світі · Lesly · 02.03.2010 16:01

  Білл Бантен, мер американського міста Топіка підписав декларацію, згідно з якою протягом березня столиця американського штату Канзас буде називатися Гугл (Google).


 • Нові магнітні накопичувачі: Тепло роботі не перешкода

  Нові магнітні накопичувачі: Тепло роботі не перешкода Нові технології · Andriy · 02.03.2010 14:56

  вчені виявили, що випадкові теплові флуктуації в магнітних запам'ятовуючих пристроях можуть бути схоплені і використані для зменшення кількості енергії, необхідної для зберігання інформації. Таким чином, виникає перспектива створення комп'ютерної пам'яті на магнітній основі, яка використовує істотно менше енергії, ніж жорсткі диски.


 • Які ж форми привабливіші?

  Які ж форми привабливіші? Цікаві факти · Andriy · 02.03.2010 14:33

  Давно помічено, що споглядання жіночої фігури з округлими стегнами і бюстом, але з вузькою талією - формою нагадує пісочний годинник - чоловікам приносить масу задоволення. Занурившись в глибини мозку (чоловічого), вчені з'ясували причину цього переживання.


 • Избавляемся от мусора в контейнерах

  Избавляемся от мусора в контейнерах Події у світі · Lesly · 02.03.2010 14:27

  Любое живое существо оставляет после себя мусор. Особенно это касается человека, так как, кроме продуктов жизнедеятельности, от него остается масса другого мусора, такого как, например, пластиковая посуда, строительные отходы, а также масса других вещей. К сожалению, в нашей стране каждый человек считает, что обязательно необходимо бросить бумажку или бутылку на улице, свалить мусор где-то за чертой города, а потом жаловаться на то, что мы живем в очень грязной стране. Лишь немногих посещает мысль о том, что начинать, в первую очередь, необходимо с себя, анне с другого.

  Как решить проблемы грязных улиц и жилых территорий, не меняя при этом сущность человека? Лучше всего просто напросто чаще вывозить мусор, а также убирать улицы. Нельзя сказать, что этим никто не занимается, однако большинство компаний по уборке мусора позволяет себе вывозить все собранные отходы на свалки, где они могут пролежать тысячи лет, не превращаясь в природное сырье. Но в современном мире уже существуют способы сделать окружающую среду более чистой и пригодной для жизни. В первую очередь следует разделять разные виды отходов на несколько мусорных баков. К сожалению, в нашей стране никто не хочет этим заниматься, начиная от государства, заканчивая обычными людьми. Что же делать?

  Лучше всего вывозить мусор в специальных контейнерах. Плюс в том, что все отходы, которые там скапливаются, трамбуются специальным прессом, поэтому занимают меньше места. Вывоз мусора контейнером можно не только осуществлять реже, но он также, относительно, безопасен экологически. Дело в том, что контейнеры не высыпаются просто на землю, а вывозятся и хранят мусор в себе. Таким образом, можно избежать образования огромного количества свалок. Также такой мусор легче, например, сжигать.


 • Вчені, можливо, зареєстрували темну матерію

  Вчені, можливо, зареєстрували темну матерію Наука · Andriy · 02.03.2010 13:58

  За допомогою детектора COGENT (Coherent Germanium Neutrino Technology), який розташовується у колишній шахті з видобутку залізної руди в штаті Міннесота на глибині близько 600 метрів, ученим, можливо, вдалося зареєструвати частинки темної матерії. За словами дослідників, за 56 днів їх роботи було зареєстровано велику кількість сигналів, які можна інтерпретувати як взаємодію з детектором частинки темної матерії.


 • В середньовічному британському храмі виявлено таємничий напис

  В середньовічному британському храмі виявлено таємничий напис Цікаві факти · Lesly · 02.03.2010 13:22

  Спеціалісти, що займаються реставрацією будівлі Солсберійского собору в англійському графстві Уїлтшир, звернулися до громадськості з проханням розшифрувати виявлений в ході ремонтних робіт напис на стіні храму. За оцінками вчених, текст може виявитися найбільш раннім написом англійською мовою, що з’явився в британських середньовічних храмах.


 • При падінні стародавнього метеорита більше постраждала Північна півкуля

  При падінні стародавнього метеорита більше постраждала Північна півкуля Наука · Andriy · 02.03.2010 13:05

  У журналі Nature Geoscience вчені опублікували результати своєї нової роботи, згідно з якими було встановлено, що метеорит, який 65 мільйонів років тому викликав масове вимирання всіх живих істот на Землі, завдав найбільшої шкоди Північній півкулі.


 • На дні Місячних кратерів знайдено лід

  На дні Місячних кратерів знайдено лід Наука · Lesly · 02.03.2010 12:14

  На північному полюсі Місяця вчені виявили велику кількість кратерів, заповнених льодом. Про це повідомляє науковий вісник Geophysical Research Letters.


 • Дослідники встановили вік білих ведмедів

  Дослідники встановили вік білих ведмедів Наука · Lesly · 02.03.2010 11:08

  Міжнародна група дослідників, провівши низку генетичних досліджень, прийшли до висновку, що еволюційні шляхи білих та бурих ведмедів розійшлися всього 150 тисяч років тому, що свідчить про надзвичайного стрімкий розвиток цього виду.


Всього 10394 на 1040 сторінках