Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • У США віддають дім за кращий рецепт десерту

  У США віддають дім за кращий рецепт десерту Події у світі · lesya · 22.07.2015 17:13

  Щоб купити дім у Сполучених Штатах, не обов’язково мати тисячі доларів - можна бути просто добрим кулінаром. Одна мешканка Каліфорнії оголосила цікавий конкурс, запропонувавши всім бажаючим позмагатися за право стати власником будинку в місті Джексон. Американка вирішила віддати дім тому, хто запрропонує їй рецепт найсмачнішого десерту.


 • Американці випустили віск для вусатих любителів віскі

  Американці випустили віск для вусатих любителів віскі Життя · lesya · 22.07.2015 14:34

  Якщо ви - палкий любитель віскі, й до того ж носите вуса, спеціально для вас американські дизайнери представили свій новий винахід - спеціальний віск для укладання вусів, що, за твердженням виробника, дозволить покращити смак міцного напою в декілька разів, додавши йому неповторного аромату.


 • Незвичайна фотосесія з мексиканським буріто взірвала інтернет

  Незвичайна фотосесія з мексиканським буріто взірвала інтернет Цікаві факти · kseniya_www · 22.07.2015 06:28

  Одного разу,зайшовши на свою сторінку, активний користувач Facebook Девід Сікорські, побачив, що його стрічка новин перетворилася на суцільні романтичні фотосесії, присвячені коханню, стосункам, дружбі та іншим почуттям, що притаманні людям.


 • Звідки беруться нав'язливі мелодії в голові?

  Звідки беруться нав'язливі мелодії в голові? Музика · kseniya_www · 22.07.2015 06:26

  Часто буває так, що не можна викинути з голови уривок з якоїсь пісні. І це зовсім не улюблена мелодія, що здатна підняти настрій. Ця пісня переслідує людину, не дає сконцентруватися і постійно грає в голові. Де ж перебуває ця настирлива мелодія і яка ділянка мозку відповідає за цей феномен?


 • На 60% зубних щіток виявлені сліди фекалій

  На 60% зубних щіток виявлені сліди фекалій Краса і здоров'я · lesya · 21.07.2015 23:52

  Провівши чергове дослідження, американські учені отримали шокуючі результати: перевіривши зубні щітки кількох тисяч студентів, вони на більшості з них виявили часточки фекалій, при чому в переважній більшості випадків ці залишки навіть не належали тим людям, чиї були щітки.


 • В Австралії 12-річну видали заміж, щоб вона не встигла согрішити

  В Австралії 12-річну видали заміж, щоб вона не встигла согрішити Події у світі · lesya · 21.07.2015 21:44

  Недавно в Австралії стався випадок, який шокував громадськість. Місцевий мешканець видав свою доньку заміж, щойно їй виповнилося дванадцять - щоб дівчинка, бува, не согрішила. Літній чоловік вирішив, що дівчинка вже достатньо доросла для заміжжя, адже вона досягла статевої зрілості. Чоловіком наймолодшої австралійської нареченої став двадцятишестирічний виходець з Лівану.


 • Легенди російського року заспівали пісню українською

  Легенди російського року заспівали пісню українською Музика · lesya · 21.07.2015 18:56

  Цими днями два російські рок-виконавці вирішили порадувати українських слухачів, заспівавши пісню українською мовою. За виконання української рок-композиції взялися вокалісти колективів ДДТ Юрій Шевчук та "Наутілус Помпіліус" В'ячеслав Бутусов. Композиція, незважаючи навіть на сильний акцент, виявилася дуже мелодійною.


 • Сервіс Google викрив чоловіка, що обіцяв кинути палити

  Сервіс Google викрив чоловіка, що обіцяв кинути палити Життя · lesya · 21.07.2015 16:50

  Добряче попсував нерви одному британцю сервіс від Google - він “видав з потрохами” чоловіка, що пообіцяв своїй дружині кинути палити.

  Чоловік дав своїй жінці обіцянку більше ніколи не торкатися цигарок. Але у нього, схоже, на стало на це духу, і він таки поцмулював потайки від дружини. І все б нічого, якби не сервіс фотографій Google Street View, яким скористалася його дружина - програма показала їй її ж власного чоловіка з цигаркою в зубах.

  Джулі Райдінг, мешканка графства Мерсісайд, що знаходиться на заході Англії, якраз прокладала маршрут до свого дому, використовуючи даний сервіс. І ось цілком несподівано на одному із зображень вона побачила власного чоловіка, що ховався з недопалком цигарки на одній із сусідніх вулиць.

  Правда, коли прискіплива дружина влаштувала чоловікові допит, він почав оправдовуватися: мовляв, згущення біля його голови - це лише відретушоване обличчя, а зовсім не хмара диму, але Джулі не так просто обвести навкруг пальця. Врешті-решт британцеві довелося зізнатися, що він і справді іноді викурює кілька цигарок на день.


 • Британські школярі отримають безкоштовно по комп'ютеру micro: bit

  Британські школярі отримають безкоштовно по комп'ютеру micro: bit Освіта · lesya · 21.07.2015 15:46

  Британська система освіти кардинально відрізняється від нашої, і якщо українські та російські семикласники мають слабке поняття, що таке програмування, то у британських школярів все по-іншому - тут їм пропонують вивчати програмування з ранніх літ.


 • Смартфон допоможе визначити психологічний стан людини

  Смартфон допоможе визначити психологічний стан людини Нові технології · lesya · 21.07.2015 14:57

  Якщо кілька років тому мобільний телефон використовувався виключно для зв’язку, то сьогодні його функціонал став набагато ширшим. Різні програми, які пропонують розробники додатків для смартфонів, покликані зробити наше життя простішим, зберегти наш час та нерви, зробити нас більш мобільними тощо. Тому сучасній людині, що намагається вписатися в шалений ритм життя, просто не обійтись без смартфона.


Всього 10394 на 1040 сторінках