Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Незвичайна фотосесія з мексиканським буріто взірвала інтернет

  Незвичайна фотосесія з мексиканським буріто взірвала інтернет Цікаві факти · kseniya_www · 22.07.2015 06:28

  Одного разу,зайшовши на свою сторінку, активний користувач Facebook Девід Сікорські, побачив, що його стрічка новин перетворилася на суцільні романтичні фотосесії, присвячені коханню, стосункам, дружбі та іншим почуттям, що притаманні людям.


 • Звідки беруться нав'язливі мелодії в голові?

  Звідки беруться нав'язливі мелодії в голові? Музика · kseniya_www · 22.07.2015 06:26

  Часто буває так, що не можна викинути з голови уривок з якоїсь пісні. І це зовсім не улюблена мелодія, що здатна підняти настрій. Ця пісня переслідує людину, не дає сконцентруватися і постійно грає в голові. Де ж перебуває ця настирлива мелодія і яка ділянка мозку відповідає за цей феномен?


 • На 60% зубних щіток виявлені сліди фекалій

  На 60% зубних щіток виявлені сліди фекалій Краса і здоров'я · lesya · 21.07.2015 23:52

  Провівши чергове дослідження, американські учені отримали шокуючі результати: перевіривши зубні щітки кількох тисяч студентів, вони на більшості з них виявили часточки фекалій, при чому в переважній більшості випадків ці залишки навіть не належали тим людям, чиї були щітки.


 • В Австралії 12-річну видали заміж, щоб вона не встигла согрішити

  В Австралії 12-річну видали заміж, щоб вона не встигла согрішити Події у світі · lesya · 21.07.2015 21:44

  Недавно в Австралії стався випадок, який шокував громадськість. Місцевий мешканець видав свою доньку заміж, щойно їй виповнилося дванадцять - щоб дівчинка, бува, не согрішила. Літній чоловік вирішив, що дівчинка вже достатньо доросла для заміжжя, адже вона досягла статевої зрілості. Чоловіком наймолодшої австралійської нареченої став двадцятишестирічний виходець з Лівану.


 • Легенди російського року заспівали пісню українською

  Легенди російського року заспівали пісню українською Музика · lesya · 21.07.2015 18:56

  Цими днями два російські рок-виконавці вирішили порадувати українських слухачів, заспівавши пісню українською мовою. За виконання української рок-композиції взялися вокалісти колективів ДДТ Юрій Шевчук та "Наутілус Помпіліус" В'ячеслав Бутусов. Композиція, незважаючи навіть на сильний акцент, виявилася дуже мелодійною.


 • Сервіс Google викрив чоловіка, що обіцяв кинути палити

  Сервіс Google викрив чоловіка, що обіцяв кинути палити Життя · lesya · 21.07.2015 16:50

  Добряче попсував нерви одному британцю сервіс від Google - він “видав з потрохами” чоловіка, що пообіцяв своїй дружині кинути палити.

  Чоловік дав своїй жінці обіцянку більше ніколи не торкатися цигарок. Але у нього, схоже, на стало на це духу, і він таки поцмулював потайки від дружини. І все б нічого, якби не сервіс фотографій Google Street View, яким скористалася його дружина - програма показала їй її ж власного чоловіка з цигаркою в зубах.

  Джулі Райдінг, мешканка графства Мерсісайд, що знаходиться на заході Англії, якраз прокладала маршрут до свого дому, використовуючи даний сервіс. І ось цілком несподівано на одному із зображень вона побачила власного чоловіка, що ховався з недопалком цигарки на одній із сусідніх вулиць.

  Правда, коли прискіплива дружина влаштувала чоловікові допит, він почав оправдовуватися: мовляв, згущення біля його голови - це лише відретушоване обличчя, а зовсім не хмара диму, але Джулі не так просто обвести навкруг пальця. Врешті-решт британцеві довелося зізнатися, що він і справді іноді викурює кілька цигарок на день.


 • Британські школярі отримають безкоштовно по комп'ютеру micro: bit

  Британські школярі отримають безкоштовно по комп'ютеру micro: bit Освіта · lesya · 21.07.2015 15:46

  Британська система освіти кардинально відрізняється від нашої, і якщо українські та російські семикласники мають слабке поняття, що таке програмування, то у британських школярів все по-іншому - тут їм пропонують вивчати програмування з ранніх літ.


 • Смартфон допоможе визначити психологічний стан людини

  Смартфон допоможе визначити психологічний стан людини Нові технології · lesya · 21.07.2015 14:57

  Якщо кілька років тому мобільний телефон використовувався виключно для зв’язку, то сьогодні його функціонал став набагато ширшим. Різні програми, які пропонують розробники додатків для смартфонів, покликані зробити наше життя простішим, зберегти наш час та нерви, зробити нас більш мобільними тощо. Тому сучасній людині, що намагається вписатися в шалений ритм життя, просто не обійтись без смартфона.


 • Жінки дарують подругам парфуми, які їм самим не подобаються

  Жінки дарують подругам парфуми, які їм самим не подобаються Краса і здоров'я · lesya · 20.07.2015 23:34

  Ще один камінець в позиції тих, хто відстоює жіночу дружбу, закинули недавно учені - їм вдалося з’ясувати, що представниці прекрасної статі найчастіше дарують подругам духи, які їм самим не подобаються. Та й взагалі дівчата не люблять дарувати парфуми своїм подругам. Та якщо вже таке трапляється, то в переважній більшості випадків жінка обере аромат, який їй самій не до смаку.


 • В Ізраїлі судитимуть мера, що перейменував вулицю на честь коханки

  В Ізраїлі судитимуть мера, що перейменував вулицю на честь коханки Кримінал · lesya · 20.07.2015 21:24

  Любов часто підштовхує людей на ризиковані та необдумані вчинки, при чому не оминає вона ні старих, ні молодих, не вибирає між політиками, громадськими діячами чи простими смертними. Не обійшла вона стороною і мера ізраїльського міста Ор-Єгуда, якому, правда, це почуття принесло більше неприємностей, аніж щастя. Недавно градоначальнику висунули звинувачення за двадцятьма п’ятьма статтями, серед яких значаться сексуальні домагання, розкрадання, шахрайство та перешкоджання правосуддю.


Всього 10392 на 1040 сторінках