Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Danio rerio здатні відновлювати серцеві тканини

  Danio rerio здатні відновлювати серцеві тканини Природа · Lesly · 11.05.2010 10:06

  Біологи з'ясували, що рибки Danio rerio здатні відновлювати пошкоджену тканину серцевих м'язів. Причому, серце в цих істот продовжує працювати навіть у випадку, якщо воно проколене наскрізь. Іншими словами, Danio виживають навіть тоді, коли поранення смертельні для інших видів тварин.


 • В Ізраїлі заборонено влаштовувати весільні феєрверки

  В Ізраїлі заборонено влаштовувати весільні феєрверки Події у світі · Lesly · 11.05.2010 08:59

  Ізраїльські правоохоронці заборонили влаштовувати феєрверки на честь молодят. Приводом для прийняття такого рішення стала величезна кількість нещасних випадків внаслідок невмілого та безвідповідального поводження із феєрверками, що часто призводить до пожеж та загибелі людей.


 • Звичка недосипати веде до передчасної смерті

  Звичка недосипати веде до передчасної смерті Краса і здоров'я · Lesly · 10.05.2010 14:26

  Багато жінок, особливо тих, що працюють і мають дітей часто "урізають" собі тривалість нічного відпочинку. Для деяких дам цілком нормально подрімати годинки зо три і далі приступати до щоденних справ. Однак, італійські вчені переконують, що такий режим не тільки згубно впливає на здоров'я, але й може призвести до передчасної смерті.


 • Шимпанзе вміють говорити "ні" мовою жестів

  Шимпанзе вміють говорити "ні" мовою жестів Природа · Lesly · 10.05.2010 13:23

  Карликовий шимпанзе хитає головою з боку в бік, коли відбувається щось таке, що йому не до вподоби. Це відкриття здійснили дослідники з німецького інституту еволюційної антропології імені Макса Планка, які присвятили себе вивченню поведінки мавп.


 • Кофеїн підтримує гостроту зору

  Кофеїн підтримує гостроту зору Краса і здоров'я · Lesly · 09.05.2010 14:52

  Кофеїн, що у великій кількості міститься каві, перешкоджає пошкодженню тканин очного яблука, а отже незамінний для підтримання здоров'я очей. Про це повідомила група американських офтальмологів з медичної школи Балтімора (Меріленд, США).


 • Японці побудують плаваючі міста

  Японці побудують плаваючі міста Нові технології · Lesly · 09.05.2010 13:58

  Японці продовжують освоювати нові території: цього разу вони замахнулися на морські простори, які в силу неприйнятності для постійного проживання людей досі залишаються незаселеними. Таку ситуацію поставили собі за мету виправити спеціалісти з компанії Shimizu, які спільно з дослідниками з 14 японських університетів працюють над проектом по створенню унікального в своєму роді величезного плаваючого міста-вежі.


 • В Італії проводиться ярмарка розлучень

  В Італії проводиться ярмарка розлучень Події у світі · Lesly · 08.05.2010 14:58

  Сьогодні в Італії розпочав роботу перший ярмарок розлучень, де можна отримати поради професійних консультантів не тільки щодо процесу розлучення, але й настанови, як жити далі.


 • Ще ненароджені діти мають власну імунну систему

  Ще ненароджені діти мають власну імунну систему Цікаві факти · Lesly · 08.05.2010 14:01

  Група медиків з Інституту медичної імунології Вільного університету Брюсселя встановила, що ще ненароджені діти володіють надзвичайно стійкою імунною системою, покладаючись в боротьбі за виживання не тільки на материнські антитіла, як це було прийнято вважати раніше.


 • Актеры и их недвижимость на Гавайских островах

  Актеры и их недвижимость на Гавайских островах Цікаві факти · kseniya_www · 08.05.2010 12:10

  Гавайские острова многие полюбили именно после просмотра сериала Lost. К слову, и сами актеры не стали исключением. Джош Холлуэй, который играет Сойера, стал первым покупателем. Как ни странно, любую дорогую вещь он покупает благодаря собственной экономии. Он еще не привык к тому, что за съемку одной серии получает гонорар в 80000 долларов. Последние восемь лет актера преследовали финансовые неудачи, поэтому он еще не может представить себя в новой роли. К сожалению, не так давно в новый домик Джоша забрался недоброжелатель и, угрожая оружием, забрал все драгоценности и даже ключи от авто.


 • Счастливый клиент — щедрый клиент.

  Счастливый клиент — щедрый клиент. Цікаві факти · kseniya_www · 08.05.2010 12:06

  Что нужно современному человеку для счастья помимо весьма туманных моральных ценностей? Почему каждый человек так счастлив в день зарплаты, даже если она до смешного мизерная? А всё потому, что наша жизнь состоит из покупок. Мы покупаем услуги, технику, одежду, еду. А если знаешь почему и зачем тратишь деньги, это занятие становится очень приятным.


Всього 10380 на 1038 сторінках