Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Вчені виявили нові факти про гормони

  Вчені виявили нові факти про гормони Краса і здоров'я · kseniya_www · 27.07.2015 21:20

  Британські вчені зробили відкриття, яке виходить за рамки нашого звичайного уявлення про тестостерон. Гормони весь час дивують науковий світ своїми властивостями. Зазвичай, ми пов'язуємо його з чоловіками і їх агресивною або занадто активною сексуальною поведінкою.


 • Виробники придумують нові міфи для споживачів

  Виробники придумують нові міфи для споживачів Суспільство · kseniya_www · 27.07.2015 21:17

  Виробники придумали нові легенди для того, щоб продати свій товар «втридорога» довірливому споживачу. Не дивлячись на те, що в засобах масової інформації з'являється безліч статей про користь деяких добавок, а природні компоненти можуть приносити непоправну шкоду здоров'ю, люди чомусь вибирають товари з надписом «без ГМО» або «маргарин не містить холестерину», а «крем не містить глютену».


 • Super-thin – «сонячний папір» для зарядки гаджетів

  Super-thin – «сонячний папір» для зарядки гаджетів Цікаві факти · kseniya_www · 27.07.2015 21:14

  Сучасну людину неможливо уявити без телефона, комп'ютера, фотоапарата та інших пристроїв. Якщо один із них розряджається, то життя на мить зупиняється.


 • Британка отримала рахунок на 22 тисячі фунтів за інтернет в Туреччині

  Британка отримала рахунок на 22 тисячі фунтів за інтернет в Туреччині Події у світі · lesya · 27.07.2015 19:33

  Надмірне захоплення Інтернетом шкідливе для вашого здоров’я, психіки та, як виявилося, гаманця. У цьому недавно довелося переконатися одній британці, котра за те, що користувалася Інтернетом, має заплатити кругленьку суму - двадцять дві тисячі фунтів стерлінга.


 • В Австралії чоловік замовив повію, та за викликом приїхала його дружина, що таємно підзаробляла проституцією

  В Австралії чоловік замовив повію, та за викликом приїхала його дружина, що таємно підзаробляла проституцією Події у світі · lesya · 27.07.2015 16:39

  Від подружжя краще нічого не приховувати. А то всі таємниці рано чи пізно розкриваються, і може бути таке, що станеться це в не дуже вдалий момент та не в найкращій формі.


 • Вчені пов'язали вибір музики з типом мислення

  Вчені пов'язали вибір музики з типом мислення Події у світі · lesya · 27.07.2015 15:57

  У кожної людини неповторний музичний смак. Хтось в захваті від джазових композицій, а когось до екстазу може довести важкий метал. Буває й так, що музика підбирається в залежності від настрою, і тоді любитель попси може послухати реп, а запеклий рокер - класику.


 • Ді Капріо ризикував життям на зйомках нового фільму

  Ді Капріо ризикував життям на зйомках нового фільму Кіно · lesya · 27.07.2015 14:06

  Професія актора вельми небезпечна - багатогодинні зйомки та складні трюки можуть становити серйозну загрозу якщо не життю, то здоров’ю знаменитостей. Недавно, для прикладу, неабиякій небезпеці піддався на знымальному майданчику знаменитий голлівудський актор Леонардо ді Капріо.


 • Почерки царя Олександра І і старця Феодора Томського виявилися ідентичними

  Почерки царя Олександра І і старця Феодора Томського виявилися ідентичними Наука · lesya · 25.07.2015 09:30

  Графологи, провівши дослідження, твердять, що почерк російского царя Олександра І та старця Феодора Томського практично ідентичні. А це може бути підтвердженням того, що обидві людини - одна й та сама особа.

  Існує легенда, згідно з якою старець Федір Кузьмич приїхав у Томськ в середині дев’ятнадцятого століття. Та насправді це був ніякий не жебрак, а цар Олександр перший, переодягнений бідняком. Наприкінці минулого століття, у 1984 році, російська православна церква канонізувала Феодора Томського як праведника.

  Проведена недавно графологічна експертиза може бути підтвердженням того, що Олександр І та Федір Кузьмич - це одна й та сама особа. Почерки, взяті з рукописів обох історичних осіб, є дуже схожими, каже президент Російського графологічного суспільства Світлана Семенова.

  Олександр І (фото з сайту ukrmap.su)

  За однією з історичних легенд Томська, в середині дев’ятнадцятого століття в місто прибув мандрівний старець Федір Кузьмич. Одна з версій гласить, що це був сам цар Олександр І, що імітував свою смерть в Таганрозі та пустився мандрувати по Росії, бажаючи відмолити свої численні гріхи. Помер старець у 1864 році, а більше, ніж століття по тому, у 1984-у, його канонізували як праведного Феодора Томського. Мощі святого було знайдено у 1995 році.


 • В Австралії створено програму, що ставитиме діагноз, прослухавши кашель пацієнта

  В Австралії створено програму, що ставитиме діагноз, прослухавши кашель пацієнта Медицина · lesya · 24.07.2015 21:03

  Студенти медакадемії добре знають, що таке аускультація - це вміння ставити діагноз на основі вислуховування внутрішніх органів.


 • Демі Мур судитимуть через труп, знайдений в басейні її будинку

  Демі Мур судитимуть через труп, знайдений в басейні її будинку Події у світі · lesya · 24.07.2015 18:22

  Знаменита голлівудська актриса Демі Мур, схоже, втрапила в халепу: в басейні одного з її будинків було виявлено труп молодого чоловіка, який затонув у басейні. І незважаючи навіть на те, що сама актриса перебувала за тисячі кілометрів від дому, вона може стати перед судом.


Всього 10394 на 1040 сторінках