Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Знайдено докази спорідненості Землі та Місяця

  Знайдено докази спорідненості Землі та Місяця Наука · Lesly · 05.07.2010 12:49

  На місяці було виявлено мінерал, який входить до складу мантії Землі, що на думку вчених, дозволить покласти край суперечкам щодо походження природного супутника нашої планети. Олівін, який містить в собі магній і залізо, було виявлено з допомогою японського зонда “Кагуя”.


 • Неякісні купальники можуть викликати алергію

  Неякісні купальники можуть викликати алергію Краса і здоров'я · Lesly · 05.07.2010 11:43

  Дизайнери одягу вигадують все нові й нові моделі купальників, виробники ж намагаються від них не відставати, часом жертвуючи якістю тканини та барвників. А дерматологи стверджують, що в цьому предметі одягу головне не фасон, а тканина, з якої його пошито. Варто зазначити, що іноді чимало неприємностей може завдати барвник, застосований при виробництві тканини.


 • У помідорах виявлено нових шкідників

  У помідорах виявлено нових шкідників Події у світі · Lesly · 05.07.2010 10:36

  Впливова ізраїльська релігійна організація “Кошрут” оприлюднила інформацію, згідно з якою в помідорах виявлено новий вид комах, який раніше в країні не зустрічався. Для жителів країни, які суворо дотримуються законів юдаїзму, вживаючи тільки кошерну їжу, це створює певні проблеми.


 • Зовнішня схожість - невід'ємна умова щасливого шлюбу

  Зовнішня схожість - невід'ємна умова щасливого шлюбу Цікаві факти · Lesly · 05.07.2010 09:27

  Хтось вдало підмітив, що пари, чиї відносини тривають довгий час, будучи досить різними на початку знайомства, поступово стають схожими один на одного не тільки внутрішньо, але і зовні. Причину цього явища, а також швидкість його проходження вирішив визначити психолог з Мічиганського університету Роберт Зайонк. З цією метою було вивчено фотографії подружніх пар, зроблені одразу по весіллю та після 25 років спільного життя.


 • Багаті англійці живуть довше за бідних

  Багаті англійці живуть довше за бідних Суспільство · Lesly · 04.07.2010 14:29

  Національне бюро аудиту Великобританії (НБА) оприлюднило оновлені дані щодо тривалості життя в країні. Так, середня тривалість життя тут становить 77,9 років для чоловіків і 82 роки для жінок; однак, в бідних районах ці показники нижчі на два роки.


 • Встановлено, яка популяція людей розвивається найшвидше

  Встановлено, яка популяція людей розвивається найшвидше Наука · Lesly · 04.07.2010 13:26

  Жителів Тибету назвали популяцією, яка еволюціонує найбільш швидко. Так, за доволі короткий (за еволюційним мірками) проміжок часу в їх ДНК відбулося безліч мутацій, які допомагають організму існувати в умовах нестачі кисню.


 • Складено рейтинг найкрасивіших жінок XX століття

  Складено рейтинг найкрасивіших жінок XX століття Цікаві факти · Lesly · 03.07.2010 14:21

  За результатами опитування, в якому взяли участь понад дві тисячі представниць прекрасної статі, найкрасивішою жінкою XX століття визнана голлівудська актриса і фотомодель, зірка фільму "Сніданок у Тіффані" та лауреат премії "Оскар" за кращу жіночу роль у фільмі "Римські канікули" Одрі Хепберн.


 • Мед допоможе подолати стійкі до антибіотиків інфекції

  Мед допоможе подолати стійкі до антибіотиків інфекції Наука · Lesly · 03.07.2010 13:31

  Дослідники, які вивчали цілющі властивості меду, відкрили компонент, який в майбутньому буде використовуватися для лікування опіків і шкірних інфекцій, а також для боротьби зі стійкими до антибіотиків інфекціями.


 • Розміри жіночого мозку постійно змінюються

  Розміри жіночого мозку постійно змінюються Цікаві факти · Lesly · 02.07.2010 16:11

  Співробітники Університету в Зальцбурзі (Австрія) встановили, що розмір жіночого мозку зазнає постійних змін і його об'єм тісно пов'язаний з менструальним циклом жінки. Зокрема, з допомогою магнітно-резонансної томографії було з'ясовано, що в найбільш сприятливий для зачаття період циклу розмір мозкової тканини істотно збільшується, у деяких областях аж на 2% від звичайних показників.


 • Хто живе в пластикових пакетах?

  Хто живе в пластикових пакетах? Краса і здоров'я · Lesly · 02.07.2010 15:03

  Популярні сьогодні пластикові пакети становлять небезпеку для здоров'я людей, оскільки можуть містити смертельно небезпечні бактерії. До такого висновку прийшли співробітники Університету Арізони (США), які, вивчивши пластикові пакети багаторазового використання, встановили, що половина з них містить сліди кишкової палички E.coli; крім того, на багатьох сумках виявлено сальмонелу.


Всього 10392 на 1040 сторінках