Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • У США оголосили в розшук інтерес до «Справжнього детектива»

  У США оголосили в розшук інтерес до «Справжнього детектива» Кіно · lesya · 29.07.2015 19:03

  Один американський комік вирішив пожартувати з приводу того, що його улюблений серіал про “Справжнього детектива” у новому сезоні геть зіпсувався. В результаті Джейсон Саенз (Jason Saenz) створив цікавий плакат, дописавши до нього складене особисто оголошення, в якому заявив про розшук "інтересу" до відомого серіалу. Сам того не сподіваючись, Джейсон швидко знайшов однодумців.


 • Грабіжника заарештували після того, як він знявся у фільмі жахів

  Грабіжника заарештували після того, як він знявся у фільмі жахів Кримінал · lesya · 29.07.2015 15:40

  Якщо ти вже вирішив стати грабіжником, то маєш докласти всіх зусиль, щоб тебе не спіймали. Очевидно, іншої думки дотримувався Джейсон Стендж, якого недавно запроторили до в’язниці.

  Злочинець, що за свою злочинну кар’єру пограбував кілька банків, ось уже з минулого року розшукується поліцією штату Вашингтон. Та знайти чоловіка не надто примітної зовнішності, який не залишив за собою багато слідів, та після втечі із в’язниці зник з поля зору правоохоронців, не так вже й легко. І уявіть собі, яким мало бути здивування поліцейських, коли вони побачили фото розшукуваного ними злочинця на розвороті однієї з газет!

  Про таке везіння годі було й мріяти, тож група поліцейських, не гаючи часу, відправилася на ловлю злочинця.


 • Книжкові новинки серпня - радимо почитати

  Книжкові новинки серпня - радимо почитати Культура · lesya · 29.07.2015 13:38

  Якщо проаналізувати читацькі уподобання українців, то в липні найбільшою популярністю користувалися… кулінарні книги, а зокрема, рекомендації щодо консервування, квашення та приготування салатів на зиму. Що ж стосується літератури художньої, то тут першість впевнено завоювали любовні романи зарубіжних авторів - в силу певних обставин жінки мають більше часу на читання або більше люблять це заняття, як чоловіки, тож виходить, що й переваги вийшли якимись начебто жіночими.


 • Поцілунки небезпечніші, ніж куріння та алкоголь

  Поцілунки небезпечніші, ніж куріння та алкоголь Медицина · lesya · 29.07.2015 10:46

  Раніше вчені, опираючись на результати численних досліджень, наперебій твердили, що поцілунки дуже корисні для нашого здоров’я. Вони здатні врівноважувати наш емоційний стан, позитивно відображатися на психіці, а також нормалізувати гормональний фон нашого організму. Однак недавнє дослідження твердить, що і цим доволі таки приємним заняттям зловживати не варто. Так, вчені кажуть, що поцілунки, як і оральний секс, призводять до розвитку злоякісних пухлин шиї та голови набагато частіше, ніж навіть куріння та вживання спиртних напоїв.


 • В Детройті масово протестують проти статуї Сатани

  В Детройті масово протестують проти статуї Сатани Релігія · lesya · 28.07.2015 21:10

  Мешканцям американського Детройта неабияк не сподобалася витівка місцевих сатаністів - в ніч на двадцять п’яте липня представники Церкви Сатани встановили у Детройті статую сатанинського божества. Виготовлений він із бронзи, а ім’я йому Бафомет.


 • У Китаї "накрили" потужну фабрику, що займалася підробкою iPhone

  У Китаї "накрили" потужну фабрику, що займалася підробкою iPhone Кримінал · lesya · 28.07.2015 17:51

  Обдурених шанувальників продукції марки Apple завдяки зусиллям китайської поліції стане менше на сорок одну тисячу. В результаті поліцейського рейду, що пройшов цими днями у Китаї, було “накрито” підпільну китайську фабрику, яка займалася підробкою “Айфонів”.


 • В Італії собакам заборонили гавкати з 14:00 по 16:00

  В Італії собакам заборонили гавкати з 14:00 по 16:00 Події у світі · lesya · 28.07.2015 15:44

  Недавно в Італії прийняли закон, що змусить собак стулити свої загрозливі морди і симпатичні мордашки: чотириногим тваринам заборонено гавкати в період з чотирнадцятої по шістнадцяту годину дня. Зроблено це для того, щоб собачий гавкіт не порушив, бува, полудневого сну італійців.


 • В Австралії екстазі можуть почати продавати в аптеках

  В Австралії екстазі можуть почати продавати в аптеках Події у світі · lesya · 28.07.2015 12:04

  Продаж та розповсюдження наркотиків у більшості країн світу вважається кримінальним злочином. Ще б пак, наркотична залежність - це одне з найбільш серйозних захворювань, позбутися якого дуже важко, практично неможливо.


 • Французькі нудисти протестують проти приїзду саудівського короля

  Французькі нудисти протестують проти приїзду саудівського короля Політика · lesya · 27.07.2015 23:27

  У Франції місцеві нудисти виступили із протестом - їм не сподобалося те, що в країну з візитом завітав сам саудівський король. Зараз в районі Лазурного берега Франції тривають масові акції протесту.


 • Дівчина з обмеженими можливостями стала моделлю

  Дівчина з обмеженими можливостями стала моделлю Цікаві факти · kseniya_www · 27.07.2015 21:23

  Відомий український фотограф Андрій Саримсаков розпочав роботу над соціальним проектом, який має назву «Розірви свої ланцюги». Ціль проекту – звернути увагу на життя людей з обмеженими можливостями.


Всього 10394 на 1040 сторінках