Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Еволюційні війни між мікроорганізмами – спосіб досягнути балансу

  Еволюційні війни між мікроорганізмами – спосіб досягнути балансу Природа · CYBERMAG · 26.07.2010 16:20

  Вчені з університету Рочестера мали можливість спостерігати за справжньою війною видів, яка ведеться між бактеріями виду Spiroplasma та черв’яками-нематодами.


 • Какие вещества в косметике вредны для нашей кожи

  Какие вещества в косметике вредны для нашей кожи Краса і здоров'я · kseniya_www · 24.07.2010 20:52

  Скоро весна, а это значит, что нужно срочно приводить себя в порядок. Это касается не только уничтожения накопившихся за зиму килограммов, но и приведение в порядок соскучившейся по солнечным лучам кожи. Для этого «тоннами» скупается разнообразная косметика и всевозможные средства для коррекции кожи (пилинги, крема). Но задавали ли вы себе вопрос, может ли косметика навредить коже?


 • Актриса Кирстен Данст

  Актриса Кирстен Данст Цікаві факти · kseniya_www · 23.07.2010 21:11

  Пока существует шоу-бизнес, и сияют «звезды», будут существовать и их многочисленные поклонники. Как известно, практически всем поклонникам порой хочется знать самые интимные факты из биографии любимого актера кино или исполнителя музыки. В погоне за подобной информацией и «горячими» фото фанаты могут опередить даже известных папарацци. Так, российские поклонники Кирстен Данст составили нескромный список молодых людей, с которыми встречалась известная актриса.


 • РокСток - 2

  РокСток - 2 Цікаві факти · kseniya_www · 22.07.2010 20:42

  Ты собираешься на концерт любимой рок-группы, и тебе нечего надеть? Или тебе просто понравилась новая metal-команда, и ты хочешь, чтобы об этом все знали? Тогда решение очевидно - тебе просто необходимо купить рок футболку! Заходи в интернет магазин рок футболок РокСток.Ру и выбирай себе майку из более чем 100 наименований. Все футболки, представленные в нашем интернет-магазине, сделаны из высококачественного 100% хлопка в Таиланде.


 • Свободонравный Амстердам

  Свободонравный Амстердам Цікаві факти · kseniya_www · 22.07.2010 09:43

  Одни называют столицу Нидерландов вместилищем чуть ли не всех смертных грехов, другие - самым романтичным местом в мире. Но все это говорит лишь об одном: Амстердам - удивительный город, где дух свободы витает повсюду, где нет места ограничениям, где люди не боятся быть самими собой, а индивидуализм возведен в ранг национальной религии и туры в Амстердам дают почувствовать это в полной мере каждому туристу.


 • Чоловіки бояться довіряти своїм партнеркам кермо автомобіля

  Чоловіки бояться довіряти своїм партнеркам кермо автомобіля Суспільство · Lesly · 21.07.2010 16:43

  Результати опитування, проведеного інтернет-порталом OnePoll засвідчили, що чоловіки не довіряють вмінню своїх дружин водити авто. Так, третина опитаних зізналася, що не відчуває себе в безпеці на пасажирському сидінні, коли за кермом їхня половинка.


 • Військовослужбовці США випробовують екзоскелети

  Військовослужбовці США випробовують екзоскелети Нові технології · Lesly · 21.07.2010 15:37

  Сухопутні військами США будуть випробовувати екзоскелети HULC. Відповідний договір був підписаний між керівництвом сухопутних військ та компанією Lockheed Martin, яка власне виступає розробником нових пристроїв. Якщо екзоскелети пройдуть випробування, їх почнуть використовувати в американській армії, однак не раніше 2016 року.


 • Знайдено саламандру, тривалість життя якої може перевищувати 100 років

  Знайдено саламандру, тривалість життя якої може перевищувати 100 років Природа · Lesly · 21.07.2010 14:31

  Французькі біологи встановили, що сліпі саламандри Proteus anguinus, яких в давнину вважали новонародженими драконами, здатні жити більше ста років. Середня тривалість життя цих істот, довжина тіла яких не перевищує 30 см, а вага 20 грамів, складає 69 років. Це значно більше, ніж вважали фахівці.


 • Соки не втамовують спрагу

  Соки не втамовують спрагу Цікаві факти · Lesly · 21.07.2010 13:22

  Соки — популярні сьогодні та здорові напої виявився не таким корисними та нешкідливими як це вважалося раніше. Так, медики розповідають, що їх треба вживати помірковано, оскільки напої-фреш можуть викликати загострення хронічних захворювань травного тракту і навіть диспепсію.


 • Протягом життя жінка змінює імідж понад 100 разів

  Протягом життя жінка змінює імідж понад 100 разів Цікаві факти · Lesly · 21.07.2010 11:36

  Кожній жінці властиве бажання бути чарівною і неповторною. Якщо б скласти разом весь той час, що жінка за життя виділяє для догляду за собою, в сумі ми б отримали кілька років. Тому й не дивно, що доволі часто представниці прекрасної статі змінюють зачіски. Фахівці підрахували, що в період з 13 до 65 років жінка в середньому змінює свій стиль двічі на рік, а загалом - 104 рази протягом життя.


Всього 10394 на 1040 сторінках