Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Розроблено гібрид яхти і літака

  Розроблено гібрид яхти і літака Авто-мото · Lesly · 20.07.2010 12:48

  Раніше навіть уявити собі існування яхти, що при потребі могла б птахом злетіти в небо конструктори навіть не наважувалися. Однак, неодноразово про таке диво техніки мріяв конструктор Єлкен Октурі із США. Більш того, свою мрію він спромігся втілити в життя.


 • Скачать музыку ? Нет ничего проще!!!

  Скачать музыку ? Нет ничего проще!!! Музика · kseniya_www · 20.07.2010 12:00

  Скачать музыку ? Нет ничего проще!!! Музыка это не просто слово. Нет, музыка это явление глобального масштаба. Почему глобального? Да потому что нет на планете Земля народа, незнакомого с её влиянием на каждого человека. И в тени небоскрёбов крупнейших мегаполисов и в джунглях Амазонки раздаются разные, немного может быть, странные звуки, которые любой человек узнает с первой секунды и скажет – это музыка. Откуда берётся музыка?


 • В Ізраїлі збудують найбільше оглядове колесо у світі

  В Ізраїлі збудують найбільше оглядове колесо у світі Події у світі · Lesly · 20.07.2010 11:15

  Найближчим часом в столиці Ізраїлю древньому місті Єрусалим буде встановлено найбільше в світі оглядове колесо. Проект нового атракціону для туристів та місцевих жителів вже затвердила комісія з планування і будівництва при єрусалимському муніципалітеті.


 • Фахівці з'ясували, чому собаки нападають на людей

  Фахівці з'ясували, чому собаки нападають на людей Цікаві факти · Lesly · 20.07.2010 10:31

  Собаки, які проявляють агресію і нападають на людей, можуть бути абсолютно спокійними по своїй природі. В результаті дослідження, в ході якого було проаналізовано зразки крові близько 80 собак, схильних до агресивної поведінки, вчені прийшли до висновку, що ворожа поведінка проявляється у наших чотириногих вихованців у періоди депресії.


 • Виявлено джерело життя на Землі

  Виявлено джерело життя на Землі Наука · Lesly · 20.07.2010 09:36

  Дослідники з Ріо-де-Жанейро (Бразилія) виявили мікроорганізм, який після низки проведених експериментів, було оголошено джерелом біологічного життя на Землі і навіть у цілому Всесвіті.


 • Необъятный мир кино

  Необъятный мир кино Цікаві факти · kseniya_www · 19.07.2010 20:40

  Огромное количество людей во всём мире очень любят смотреть фильмы различных жанров. Кто-то предпочитает мелодрамы, а кто-то – фильмы ужасов. Иногда нам очень трудно найти какой-то определённый фильм: его нет в ближайшем магазине, у друзей его тоже нет, а искать в интернете – нудная и долгая работа. Но как раз интернет – это именно то место, в котором собраны почти все фильмы планеты. Я помогу вам разобраться в запутанном интернет-мире кино.


 • Кольорові сни можуть свідчити про психічні розлади

  Кольорові сни можуть свідчити про психічні розлади Наука · Lesly · 19.07.2010 16:29

  По результатах дослідження проведеного вченими з університету Сан-Антоніо в штаті Техас (США) було встановлено, що часті сновидіння, які супроводжуються яскравими картинами, в основному властиві пацієнтам психіатричних клінік або людям з граничними розладами.


 • Запропоновано ще одну версію загибелі Олександра Македонського

  Запропоновано ще одну версію загибелі Олександра Македонського Наука · Lesly · 19.07.2010 15:12

  Міжнародна група дослідників запропонувала на розгляд науковців нову версію причини смерті Олександра Македонського (356-323 р. до н. е.). За розповідями давніх істориків, видатного полководця всіх часів отруїли водою з річки Стікс, яка, за древніми віруваннями, навіть богів лишала можливості дихати, говорити і рухатися протягом року. Інші ж історичні джерела тих часів свідчать, що води Стіксу могли розчиняти кристали, кераміку та бронзу.


 • В Удмуртії щорічно проходить фестиваль рудоволосих

  В Удмуртії щорічно проходить фестиваль рудоволосих Події у світі · Lesly · 19.07.2010 14:06

  В столиці Удмуртії (РФ) місті Іжевську у вересні пройде фестиваль на честь рудоволосих людей. По рахунку це буде вже сьомий такий захід, в основі якого лежить наукове положення про високий “індекс рудоволосості” корінних удмуртів. За даними дослідників, Удмуртія може похвалитися найвищим у світі відсотком рудих.


 • Від вимирання людський рід врятує база на Місяці

  Від вимирання людський рід врятує база на Місяці Цікаві факти · Lesly · 19.07.2010 12:59

  Численні віщування стародавніх ясновидців та невтішні прогнози сучасних вчених надихнули вчених створити своєрідний “ковчег” на Місяці, який буде служити енциклопедією, що дозволить зберегти інформацію про нашу планету, у тому числі дані про рослини і тварин.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках