Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • 3 найвідоміші українські літературні премії

  3 найвідоміші українські літературні премії Новини України · Anastasia · 25.11.2016 17:54

  Зима – це саме той період, коли слід підбивати підсумки, в тому числі й літературні. Існує невеличка проблема, бо насправді у літературних митців рік розпочинається у вересні разом із львівським Форумом видавців, а вручення премій відбувається протягом року, причому список номінантів публікують заздалегідь. Не всі книжки здатні «утримати» актуальність та популярність серед читачів, тим не менш, деякі «виживають» до нагородження найкращих та найпопулярніших літературних премій.


 • Фейк у Фейсбуці

  Фейк у Фейсбуці Цікаві факти · Anastasia · 24.11.2016 18:24

  За останніми даними, 99% контенту, що вільно «плаває» у мережі Фейсбук є фейком. Тільки невелика кількість новин і дописів, що з’являються у стрічці справжні. Такий великий відсоток неправди несе загрозу пересічним користувачам, адже вони сприймають недостовірну інформацію і не будують реальної картини про положення речей у світі, пише видавництво TheNextWeb.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини Краса і здоров'я · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Кросівки Adidas, які розкладаються

  Кросівки Adidas, які розкладаються Нові технології · Anastasia · 23.11.2016 22:43

  Останнім часом всі великі компанії приділяють багато уваги охороні навколишнього середовища. Фірма UltraBoost Uncaged Parleys, яка займається розробкою моделей взуття для корпорації Adidas, минулого року представила концепт кросівок, які виготовлені зі сміття.


 • Новий маршрут. Вінниця.

  Новий маршрут. Вінниця. Туризм · Anastasia · 23.11.2016 17:53

  Вже другий рік поспіль місто на березі Південного Бугу займає першу сходинку у рейтингу найкомфортніших для проживання міст України, тому його варто відвідати.


 • Скільки п’ють і курять українці

  Скільки п’ють і курять українці Суспільство · Anastasia · 22.11.2016 14:54

  Наша держава на 42-й сходинці рейтингу за рівнем вживання алкогольних напоїв. На одну людину в рік припадає 8,49 л чистого спирту.


 • Мобільний зв'язок стане безкоштовним?

  Мобільний зв'язок стане безкоштовним? Мобільний зв’язок · Anastasia · 21.11.2016 17:44

  Останнім часом вже звичні нам месенджери, такі як Viber, WhatsApp, Massеnger, все більше замінюють мобільні оператори. Пересічному українцю вигідніше зателефонувати безкоштовно, до того ж, звичка просто зайти і перевірити чи, раптом, хтось не написав дається в знаки.


 • Нові технологічні рішення в екологічному будівництві – будинок зі сміття

  Нові технологічні рішення в екологічному будівництві – будинок зі сміття Нові технології · kseniya_www · 20.11.2016 17:56

  Про екологічні будинки ви, напевно, вже неодноразово чули. А ось будинки, збудовані із сміття - це новинка. До речі, щось в такій новинці є абсолютно розумного: щорічно викидаються, хороняться, спалюються сотні і тисячі тон сміття, яким можна дати другий шанс. В європейських країнах, розбираючи старі будівлі, викидаються старі вікна, двері, вагонка. Можна, звичайно, ці будівельні матеріали переробити, а можна спробувати з них збудувати щось нове.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг Авто-мото · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Український безвіз

  Український безвіз Новини України · Anastasia · 18.11.2016 13:12

  Нарешті стало відомо, коли українці будуть мати вільний доступ до країн шенгенської угоди. “Для України та Грузії безвізовий режим запрацює одночасно зі стартом роботи нового механізму призупинення «безвізу», узгодження якого зараз завершується”, - заявили у COREPER (Комітет постійних представників Ради Європи).


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках