Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Телебачення чи дружба?

  Телебачення чи дружба? Суспільство · Lesly · 06.08.2010 09:07

  Мешканці невеликого причорноморського турецького села вирішили відмовитися від звички переглядати телепрограми, яка з часом почала відбирати в них весь вільний час, заради збереження дружніх зв'язків, повідомляє місцеве видання Hurriyet Daily News. Селяни переконані, що таке досягнення сучасної техніки як телевізор може не тільки відчужити колись дружніх сусідів, але й навіть повністю витіснити живе спілкування між людьми.


 • Если нельзя, но очень хочется, то можно… найти компромисс

  Если нельзя, но очень хочется, то можно… найти компромисс Суспільство · kseniya_www · 05.08.2010 17:10

  В каждом обществе всегда существовали определенные правила, что можно, а что нельзя делать, есть, носить… Эти правила могут касаться всех сфер жизни вообще и одежды, в частности. Причем в разных слоях общества взгляды на одно и то же явление могут быть диаметрально противоположными. Все это – условности. Но, увы, мы часто вынуждены им следовать.


 • Фантастические фильмы России

  Фантастические фильмы России Кіно · kseniya_www · 05.08.2010 14:12

  Кинематограф России за последние десять лет вышел на новый качественный уровень. Связанно это в первую очередь с тем, что в отечественное кино онлайн постоянно поступают огромные денежные потоки. Бизнесменам и фирмам стал интересен этот рынок. Окупаемость русских картин достаточно высока, в связи со стабильной работой отечественного кино - проката на просторах Восточной Европы. Люди пошли в кинотеатры и стали платить деньги за билеты.


 • ФоRUм-Град - реальная жизнь на виртуальной площадке

  ФоRUм-Град - реальная жизнь на виртуальной площадке Суспільство · kseniya_www · 05.08.2010 13:14

  Сотни людей ежедневно проходят мимо вас. Их лица вам не знакомы, их мысли скрыты за семью печатями. А между тем, с любым из этих случайных прохожих вы можете быть хорошо знакомы и встречались, и разговаривали, но не в реале, а на виртуальной площадке форум Долгопрудный.


 • Плюсы и минусы ноутбуков

  Плюсы и минусы ноутбуков Нові технології · kseniya_www · 05.08.2010 12:55

  Сегодня среди молодежи чрезвычайно популярны всевозможные гаджеты, и это неудивительно – всегда именно молодое поколение подхватывало на лету свежие идеи и первым начинало пользоваться самыми новейшими разработками современных производителей. Пока их мамы и папы думают, как пользоваться мобильником с сенсорным управлением, а бабушки и дедушки ворчат, что в былые времена никаких таких «побрякушек» не было, и все без них прекрасно обходились, молодые уже решают, как можно апгрейдить новомодный продукт, чего еще добавить в самую новейшую разработку.


 • Обзор беларуских веб студий

  Обзор беларуских веб студий Цікаві факти · kseniya_www · 04.08.2010 20:42

  На сегодняшний день ни у кого не вызывает сомнений тот факт, что веб-сайт является мощным средством продвижения в интернете услуг, которые предоставляют различные компании. Разработкой сайтов занимаются веб студии, которые создают эксклюзивные продукты в отличии от обычных страничек в интернете, представляющих ту или иную компанию.


 • Реінкарнація по-індійськи: дівчинка з двома обличчями

  Реінкарнація по-індійськи: дівчинка з двома обличчями Суспільство · kseniya_www · 27.07.2010 15:26

  Коли, 24-річного тата преса просила розповісти про їх донечку, він сказав, що спочатку злякався, проте потім прийняв дитину як дар Бога. В це чудо вірять і мешканці села, які щодня приходять провідати дитину та приносять їй гроші та подарунки.


 • Зголоднів - надрукуй собі бутерброд

  Зголоднів - надрукуй собі бутерброд Нові технології · CYBERMAG · 27.07.2010 11:10

  Дослідники з Масачусецького технологічного інституту розробили концепт нових периферійних пристроїв до комп’ютерного обладнання.

  Призначення новинок – кулінарія.


 • Складено найточнішу карту Марса

  Складено найточнішу карту Марса Цікаві факти · CYBERMAG · 26.07.2010 23:21

  Національне аерокосмічне агентство (NASA) найточнішу з коли-небудь складених карту сусідньої з нашою планети – Марса.

  Команда вчених з Університету Арізони (Arizona State University) спільно з Лабораторією реактивного руху NASA (JPL) почала складати карту вісім років тому.


 • Знайдено рештки найбільшого у світі щура

  Знайдено рештки найбільшого у світі щура Природа · CYBERMAG · 26.07.2010 23:00

  Рештки щура, який важив понад шість кілограмів знайшли разом із рештками 13 інших видів гризунів (про 11 з яких наука нічого не знає) в печері у Східному Тіморі.


Всього 10375 на 1038 сторінках