Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Баталии за бильярдным столом: взгляд за "железный занавес"

  Баталии за бильярдным столом: взгляд за "железный занавес" Спорт · kseniya_www · 11.08.2010 10:36

  Империи появляются и исчезают, а увлечения людей – остаются. Это в полной мере относится и к бильярду. Игра «выжила» после Октябрьской революции, утвердилась среди политической элиты страны в 30-е, её поклонники застали крушение СССР и строительство новой России. Ныне почти в каждом российском городе есть клубы для этой игры, ну а бильярдный стол, установленный дома или в офисе – свидетельство хорошего вкуса хозяина. Однако начнем по порядку.


 • Вивчено передумови міцного та здорового сну

  Вивчено передумови міцного та здорового сну Наука · Lesly · 11.08.2010 09:56

  Група вчених на чолі з Джефрі Елленбогеном, завідуючим відділенням медицини сну головної лікарні штату Массачусетс (США) встановила, чому деякі люди можуть спати в галасливій обстановці, а інші – ні. У ході своєї роботи дослідники вивчали в який спосіб діють структури головного мозку, що забезпечують стабільний сон, а також способи, з допомогою яких сон може бути перерваний шумом.


 • Если нужна медицинская книжка – Петербург: куда обратиться.

  Если нужна медицинская книжка – Петербург: куда обратиться. Медицина · kseniya_www · 10.08.2010 18:58

  Оформление медицинской книжки своими силами, как известно, нелегкая и трудоемкая задача. Если вы ее получаете в первый раз, процедура получения, регистрации, сдачи санминимума может надолго отбить охоту устраиваться в учреждение


 • Война памятников продолжается

  Война памятников продолжается Суспільство · kseniya_www · 10.08.2010 18:53

  Президент Украины Виктор Ющенко настаивает на демонтаже памятников и символов «тоталитарного и коммунистического прошлого», в частности, памятников Ленину.


 • Продвижение сайтов в Яндексе и Гугле.

  Продвижение сайтов в Яндексе и Гугле. Нові технології · kseniya_www · 10.08.2010 15:47

  На сегодняшний день наиболее эффективным способом привлечения новых клиентов и повышения уровня продаж компании является реклама в Интернете, а точнее, такой ее вид, как поисковое продвижение сайтов. Самыми популярными поисковыми системами сегодня являются Яндекс (50% всех поисковых запросов в Рунете) и Гугл (35% запросов).


 • У столиці Великобританії з’явився хмарочос-бритва

  У столиці Великобританії з’явився хмарочос-бритва Події у світі · Lesly · 10.08.2010 15:07

  Нещодавно в Лондоні завершилося будівництво футуристичного хмарочосу, що за формою нагадує бритву. Новозведена будівля стала найвищою конструкцією у столиці Великобританії, висота якої склала 147 метрів. Дах споруди увінчано трьома вбудованими вітровими турбінами з дев'ятиметровими лопатями, які надають хмарочосу Strata tower дещо сюрреалістичного вигляду.


 • Людству необхідно покинути Землю

  Людству необхідно покинути Землю Наука · Lesly · 10.08.2010 12:56

  Стівен Хокінг, відомий британський фізик і популяризатор науки, в інтерв'ю інтернет-порталу Big Think розповів про своє бачення майбутнього людства. Зокрема, він заявив, що населенню Землі необхідно якомога швидше колонізувати інші планети, оскільки за його розрахунками, в найближчому майбутньому існування на нашій планеті стане практично неможливим з цілої низки причин.


 • 16 тисяч доларів США за … порожні упаковки від чіпсів

  16 тисяч доларів США за … порожні упаковки від чіпсів Цікаві факти · Lesly · 10.08.2010 11:46

  32-річний мешканець Великобританії Дейв Валентайн отримав пропозицію продати свою колекцію порожніх упаковок з-під чіпсів. Експерти оцінюють її вартість в 10 тисяч фунтів стерлінгів ( близько 16 тисяч дол. США). Така висока ціна колекції пояснюється тим, що сьогодні багато видів хрусткої картоплі більше не випускаються, що робить упаковку від неї справжнісіньким раритетом.


 • Висотні будинки руйнують здоров’я

  Висотні будинки руйнують здоров’я Цікаві факти · Lesly · 10.08.2010 10:39

  Мешканці багатоповерхівок не можуть похвалитися відмінним станом здоров’я, заявляють лікарі у відповідь на постійно зростаючу кількість висотних житлових будинків. Звісно, в сучасних мегаполісах – це єдине можливе вирішення проблеми перенаселеності, однак, як було встановлено по результатах дослідження, ціною здоров’я городян.


 • Дієтологи закликають перейти на африканську кухню

  Дієтологи закликають перейти на африканську кухню Краса і здоров'я · Lesly · 10.08.2010 09:32

  Італійські дослідники на чолі з Паоло Ліонетті прийшли до висновку, що найбільш збалансованим раціоном можна назвати традиційну кухню так званого чорного континенту. За їхніми даними, африканки харчуються більш корисно і збалансовано, ніж європейки. Раціон мешканців Африки не тільки допомагає їм залишатися здоровими і стрункими в набагато більшій мірі, але й сприяє підтриманню оптимального балансу організму завдяки своїм "близьким до природи" характеристикам.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках