Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Детский вторичный туберкулез

  Детский вторичный туберкулез Краса і здоров'я · kseniya_www · 08.09.2010 18:51

  Очаговый туберкулез легкого представляет собой начальную форму вторичного туберкулеза, возникшего чаще всего из свежих „начальных" или прединфильтративных очагов, развившихся на основе экзо- или эндогенной суперинфекции. Это чаще всего мягкие бронхогенные очаги, расположенные односторонне или двусторонне в верхушечной подключичной области. Воспалительный специфический процесс охватывает конечные разветвления респираторных бронхиол и дистальные ацинусы. Клиническая картина очагового туберкулеза с самого начала развивается медленно, исподволь.


 • Кросворди та головоломки тренують пам'ять

  Кросворди та головоломки тренують пам'ять Медицина · lesya · 08.09.2010 09:51

  Експерименти американських вчених довели, що ті, хто любить розгадувати кросворди та головоломки, можливо, довше залишаються з ясним розумом та при пам’яті, однак старечий маразм, який вкінці- кінців їх долає, прогресує пришвидшеними темпами.


 • Спіральні галактики - загадка Космосу

  Спіральні галактики - загадка Космосу Наука · lesya · 08.09.2010 08:25

  Астрономи отримали красномовні свідчення того, що т. зв. карликові галактики в далекому космосі поглинаються більшими спіральними галактиками. Спеціалістам давно відомо, що спіральні галактики зростають, знищуючи при цьому своїх невеликих сусідів; цей безжалісний процес супроводжується докорінними викривленнями карликових галактик.


 • Вчені відкрили нейрони страху

  Вчені відкрили нейрони страху Наука · lesya · 07.09.2010 11:27

  Вченi вияснили, що всi нашi емоцiйнi реакцiї разом зi страхом залежать вiд функцiонування вiдповiдних нейронiв центральної нервової системи. Дослiдникам навiть вдалося виявити шляхом експериментiв, що проводилися на гризунах, тi вiддiлення головного мозку, якi активовують їх захиснi механiзми поведiнки у разi загрози.


 • Таллін може стати культурною столицею Європи

  Таллін може стати культурною столицею Європи Культура · lesya · 07.09.2010 10:53

  Титул культурної столиці Європи присвоюють містам з 1985 року. Цим титулом щорічно нагороджуються одразу два міста. В 2011 вперше будуть представлені міста- сусіди, об’єднані між собою спільним морем. Це Турку й Таллін.


 • Мамонти Північної Америки загинули від астероїда?

  Мамонти Північної Америки загинули від астероїда? Наука · lesya · 07.09.2010 10:36

  Спеціалісти не знайшли підтверджень гіпотезі винищення мамонтів Північної Америки, спричиненого падінням метеориту чи комети тринадцять тисяч років тому.


 • Компанія philips дивує новинками

  Компанія philips дивує новинками Нові технології · lesya · 06.09.2010 11:00

  Голандська компанія Philips завжди була лідером в галузі 3D технологій, однак з невідомих причин припинила проводити розробки в цій сфері незадовго до початку лихоманки на ринку 3D HDTV. Судячи з усього, голандці зрозуміли, що припустилися помилки й тепер потрібно активно працювати, щоб надолужити втрачене


 • Теракт у Пакистані

  Теракт у Пакистані Події у світі · lesya · 06.09.2010 10:54

  На північному заході Пакистану 3 вересня під час мітингу місцевих шиїтів відбувся вибух, внаслідок якого загинуло щонайменше 43 людини. Інцидент відбувся в столиці провінції Белуджистан, місті Кветта.


 • Музикантів відомої рок- групи закидали пляшками.

  Музикантів відомої рок- групи закидали пляшками. Музика · lesya · 06.09.2010 10:52

  Відома американська рок-група Guns N’Roses зганьбилася на останньому концерті в Дубліні. Музикантам на чолі з Екслом Роузом довелося втекти зі сцени після того, як їх із залу закидали порожніми пляшками.


 • Зерно в портах України

  Зерно в портах України Політика · lesya · 06.09.2010 10:46

  На сьогоднішній день в українських портах заблоковано близько 1 млн. тон зерна. Про це повідомила Міжнародна асоціація торгівлі зерном та кормами


Всього 10392 на 1040 сторінках