Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Прихильники зимових відпусток - в небезпеці

  Прихильники зимових відпусток - в небезпеці Життя · lesya · 10.09.2010 08:15

  Кардіологи медичного університету в Інсбруку (Австрія) провели дослідження і з'ясували, що поціновувачі зимових видів спорту, таких як лижі, сноуборд та ін., ризикують стати жертвами інфаркту внаслідок впливу низьких температур і висоти, а також невідповідності рівня підготовки та серйозності фізичних навантажень.


 • РНК проти раку

  РНК проти раку Медицина · lesya · 10.09.2010 08:10

  Лікарські препарати, розроблені на основі РНК, можуть знищувати ракові клітини, не приносячи шкоди здоровим клітинам організму.

  Вчені Каліфорнійського технічного університету змогли створити безпечні ліки для лікування ракових захворювань. Вони значно знизять побічні ефекти хіміотерапії.


 • Шкідливі наслідки схуднення

  Шкідливі наслідки схуднення Краса і здоров'я · lesya · 09.09.2010 08:40

  На сьогоднішній день багато людей одержимі ідеєю втрати зайвих кілограмів, однак мало хто замислюється над тим, що схуднення може зумовити негативні зміни в організмі. За результатами останніх наукових досліджень, втрата ваги призводить до вивільнення стійких органічних забруднень (СОЗ), які здатні шкідливо впливати на здоров’я.


 • Прогулянки з собакою допоможуть схуднути

  Прогулянки з собакою допоможуть схуднути Краса і здоров'я · lesya · 09.09.2010 08:35

  На сьогоднішній день проблема зайвої ваги стала чи не найактуальнішою в суспільстві. Вона вже давно вийшла за межі особистих проблем, набувши статусу глобальної. Міністерство охорони здоров’я США схвильоване масштабністю епідемії ожиріння, викликаної неправильним харчуванням та малорухомим способом життя. В зв’язку з цим на державному рівні створюються програми, спрямовані на оздоровлення нації.


 • Скільки грошей потрібно для щастя?

  Скільки грошей потрібно для щастя? Життя · lesya · 09.09.2010 08:35

  Американські вчені Прінстонського університету вияснили, скільки грошей потрібно людині для щастя. Ця сума становить близько сімдесяти п’яти тисяч доларів на рік. Якщо людина отримує менше, їй важко боротися з життєвими негараздами. Водночас великі гроші створюють низку проблем.


 • Скандал навколо веганства домашніх тварин

  Скандал навколо веганства домашніх тварин Життя · lesya · 09.09.2010 08:26

  Третього вересня побачила світ книга Джеда Гіллена «М’ясоїди мимоволі. Кішки, собаки та що таке насправді бути веганом». Тема веганства домашніх тварин дошкуляє, схоже на те, абсолютно всім, змушуючи проклинати автора, видавництво та продавців вегетаріанських кормів. Книга через це стає, ясна річ, дедалі популярнішою.


 • Цілуйтесь з користю

  Цілуйтесь з користю Краса і здоров'я · lesya · 09.09.2010 08:26

  Працівники чиказького стоматологічного інституту зараховують поцілунок до профілактичних засобів… карієсу. Вони стверджують, що поцілунок стимулює утворення слини, а кальцій та фосфор, що містяться в ній, потрапляють до зубної емалі, укріплюючи та вберігаючи зуби від впливу шкідливих речовин.


 • Меркурій - планета таємниць

  Меркурій - планета таємниць Наука · lesya · 09.09.2010 08:23

  Вчені НАСА з Центру космічних польотів ім. Р. Годдарда серйозно займаються вивченням Меркурія.


 • Некоторые виды медицинской техники

  Некоторые виды медицинской техники Краса і здоров'я · kseniya_www · 08.09.2010 18:58

  Для того чтобы применять некоторые лекарства, находящиеся в жидкой форме, в распыленном виде, применяется специальный прибор, который способен распылять жидкие лекарственные препараты. Этот прибор носит название нейбуайзер или ультразвуковой ингалятор.


 • Онлайн радио прослушивание

  Онлайн радио прослушивание Музика · kseniya_www · 08.09.2010 18:56

  Интернет радио - это аудио кастинг передаваемый через интернет. Проигрывание аудио благодаря интернету, как правило, нарекают потоковым вещанием, поскольку она не вещается через передатчики.


Всього 10392 на 1040 сторінках