Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Цілющі властивості часнику

  Цілющі властивості часнику Краса і здоров'я · lesya · 06.09.2010 09:56

  Часник належить до тих продуктів, які споживаються багатьма кожного дня


 • На зміну воді приходить... суха вода.

  На зміну воді приходить... суха вода. Наука · lesya · 02.09.2010 16:53

  Революційним відкриттям в хімії може стати речовина, названа вченими Ліверпульського університету «сухою водою». Винахід доктора Бенжаміна Картера, представлений на національному з’їзді Американського товариства хіміків у Бостоні, являє собою сукупність мікрокристалів, що зовнішнім виглядом нагадують білий порошок. Кожен такий кристал на 95% складається із звичайної води, покритої оболонкою діоксиду кремнію, який, власне, й не дає змішуватись мікронам води.


 • В Греції знайдено палац Одіссея

  В Греції знайдено палац Одіссея Культура · lesya · 02.09.2010 16:23

  Грецький археолог професор Танасіс Пападопулос стверджує, шо на острові Ітака він віднайшов палац легендарного міфічного царя Одіссея. Пошуки зайняли 16 років і, як зізнається сам учений, відбувалися не без допомоги його дружини. Однак офіційного підтвердження цієї версії не прозвучало, що пов’язано з відсутністю на сьогоднішній день наукового обгрунтування даної гіпотези.


 • Спростовано 12 міфів про здоров’я

  Спростовано 12 міфів про здоров’я Краса і здоров'я · CYBERMAG · 01.09.2010 16:40

  Нещодавно, на сайті www.cnn.com була опублікована стаття про найпоширеніші міфи стосовно здоров’я родини, а також наведено результати наукових досліджень, які спростовують, або підтверджують їх.


 • Місяць зменшується у розмірах

  Місяць зменшується у розмірах Наука · CYBERMAG · 31.08.2010 20:41

  182 метри. Саме на стільки, за твердженням вчених зменшився у діаметрі наш природній супутник за час свого існування. І цей процес триває...


 • «Неудержимые» как преддверие нового «Рэмбо»

  «Неудержимые» как преддверие нового «Рэмбо» Кіно · kseniya_www · 31.08.2010 15:44

  Премьера фильма «Неудержимые» прошла "на ура", а режиссер фильма - знаменитый Рэмбо Голливуда, в народе - Сильвестр Сталлоне, решительно заявил о желании снимать продолжение боевика. Об этом он на днях сообщил американской прессе.


 • Популярные артисты Украины

  Популярные артисты Украины Культура · kseniya_www · 28.08.2010 20:03

  Мечта Украины и украинская золушка, участница Евровидения – Верка Сердючка. Вышла она с социальных низов, работала проводницей, участвовала в конкурсах художественной самодеятельности, затем вела собственное ток-шоу, в котором участвовали известные люди, среди которых были и певцы. Позже Сердючка вышла на сцену и стала певицей, покорившей сцену родной Украины, а также соседки – России.


 • Минимизировать последствия новогодней несдержанности поможет баня

  Минимизировать последствия новогодней несдержанности поможет баня Краса і здоров'я · kseniya_www · 28.08.2010 18:47

  Близятся новогодние праздники. А это означает, что нас ждут веселые посиделки и обильные возлияния. Традиционно признаками нового года является елка, шампанское, а также утреннее похмелье и тяжесть в животе. И без того плохое самочувствие усугубляется зимней стужей и многочисленными инфекциями, подстерегающими нас повсюду. Не случайно поэтому многие люди предпочитают в канун нового года, подобно героям культового кинофильма «Ирония судьбы или с легким паром», посещать бани. Ведь ни для кого не секрет, что банные мероприятия благотворным образом сказываются на нашем здоровье, укрепляя иммунитет.


 • Юбилей Симпсонов

  Юбилей Симпсонов Кіно · kseniya_www · 28.08.2010 18:39

  17 декабря 1989 года американские зрители могли наблюдать первую серию ставшего культовым сегодня мультсериала «Симпсоны». Продукт канала Fox сразу же пришёлся по душе телезрителю, получив от него невероятный успех и всеобщее признание. Вряд ли можно найти человека, никогда и не слыхавшего о похождениях чудаковатого Гомера и его весёлой семейки. За время существования сериала на экране было показано двадцать сезонов, что в совокупности составляет около 400 серий.


 • Роспись стен акриловыми красками.

  Роспись стен акриловыми красками. Цікаві факти · kseniya_www · 28.08.2010 11:43

  Создавая интерьер жилья, офиса, развлекательного заведения мы стремимся сделать его индивидуальным и оригинальным. Он должен привлекать внимание посетителей либо способствовать домашнему уюту. Приходя домой, нам хочется расслабиться и погрузиться в свои мысли, помечтать, послушать музыку или просто посмотреть любимый фильм. Зайдя в ресторан, мы также хотим окунуться в атмосферу домашнего тепла и уюта. Добиться такого результата позволяет дизайн интерьера, правильно подобранные элементы которого, создают гармонию. В таком помещении человек чувствует себя защищенным, спокойным, расслабленным.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках