Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • Для технического прогресса нужны переходные рамки

  Для технического прогресса нужны переходные рамки Нові технології · kseniya_www · 14.09.2010 00:15

  Технический прогресс развивается с неумолимой скоростью. На что только ни исхитряется человек, чтобы изобрести и воплотить в жизнь приспособления, позволяющие ничего не делая, получать от жизни удовольствие. По сути ведь так и получается: какое бы изобретение во имя комфорта ни приходило в нашу жизнь, смысл его сводится к тому, чтобы как можно меньше шевелить руками и ногами а, в конечном итоге, и мозгами. В этом смысле вершиной прогресса можно считать крысу, которая всё давит и давит на педальку, посылающую импульс тока в ту область мозга, что отвечает за удовольствие, и так – до полного изнеможения.


 • Пейте голубую глину, чтоб животик не болел

  Пейте голубую глину, чтоб животик не болел Краса і здоров'я · kseniya_www · 13.09.2010 20:10

  При современном образе жизни заработать гастрит очень просто. Алкоголь, сигареты, неправильное питание, стрессы способствуют его появлению и усугубляют до хронической формы. Гастрит – это даже не одно заболевание, а целая группа. Они возникают в результате воспаления внутренней слизистой оболочки стенки желудка. Многие живут с гастритом долгие годы и уже надеются исцелиться. Но выход всегда есть.


 • Шоколад корисний для здоров'я

  Шоколад корисний для здоров'я Краса і здоров'я · lesya · 13.09.2010 09:15

  Все-таки не дарма ми так любимо шоколад! Мабуть, інтуїція підказувала нам, що ці ласощі чудові не лише на смак. Нещодавно один за одним медичні журнали почали опубліковувати результати різноманітних досліджень про корисні властивості шоколаду.


 • Антимусульманські мітинги у Нью- Йорку

  Антимусульманські мітинги у Нью- Йорку Події у світі · lesya · 13.09.2010 08:32

  Ввечері 11 вересня в центрі Нью-Йорка пройшли мітинги за і проти будівництва мечеті на місці веж-близнюків, що стали об’єктом атаки терористів 11 вересня 2001 року. В день дев'ятої річниці трагедії близько тисячі активістів зібралося на території п'яти кварталів поблизу Ground Zero з плакатами та гаслами, відстоюючи право на зведення ісламського культурного центру. Неподалік від них сотні інших американців закликали не допустити будівництва центру поблизу зруйнованих веж-близнюків.


 • Принц Уільям та Кейт Міддлтон одружуються

  Принц Уільям та Кейт Міддлтон одружуються Події у світі · lesya · 13.09.2010 08:14

  Одруження старшого сина королеви Англії, спадкоємця британського престолу принца Уільяма та його подруги Кейт Міддлтон відбудеться 2012 року, незадовго до відкриття Олімпійських ігор в Лондоні. Про це повідомила британська газета "Ньюс оф Уорлд", посилаючись на свої "достовірні джерела". Згідно зі статтею, опублікованою виданням, весілля Уільяма і Кейт уже було заплановане на весну 2012 року, незадовго до відзначення принцевого тридцятиліття.


 • Нова модель сенсорного телефону від Samsung

  Нова модель сенсорного телефону від Samsung Мобільний зв’язок · lesya · 13.09.2010 08:12

  Новий Samsung GT-C3300K - надзвичайно проста та легка в користуванні модель. Це не смартфон, а звичайний сенсорний багатофункціональний телефон, зі стандартним набором функцій і можливостей.


 • Компанія Opera Software пропонує новинки

  Компанія Opera Software пропонує новинки Нові технології · lesya · 13.09.2010 08:08

  Компанія Opera Software випустила браузер Opera Mini 5.1, призначений для мобільної операційної системи Windows Mobile. Безкоштовний браузер (окрім версій для Google Android, RIM BlackBerry і Java) тепер доступний власникам пристроїв на базі ОС Windows Mobile 2003 SE, Windows Mobile 5.x і Windows Mobile 6.x.


 • Прогерія: спадковість чи випадковість?

  Прогерія: спадковість чи випадковість? Медицина · lesya · 13.09.2010 08:07

  Останні дослідження вчених довели: діти, що страждають прогерією, виглядають нормальними протягом 6-12 місяців після народження. Після першого (це максимум) року життя в них розвиваються симптоми, характерні для людей похилого віку: зморшкувата шкіра, підвищена втрата волосся, кістки стають крихкими та починає розвиватися атеросклероз – все це, як правило, призводить до їх смерті у віці від 5 до 13 років.


 • Зрушити предмет з місця, не торкаючись його, можливо

  Зрушити предмет з місця, не торкаючись його, можливо Наука · lesya · 13.09.2010 07:59

  Фізики Австралійського національного університету розробили пристрій, здатний пересовувати шматки скла на відстані півтора метра без найменшого дотику до них. Цей винахід може відіграти вагому роль у створенні т. зв. «оптичного пінцету». Дотепер вдавалося на декілька міліметрів зрушити з місця лише часточки, завбільшки з бактерію, та й то винятково в рідинному середовищі.


 • В сигаретах виявлено живі організми

  В сигаретах виявлено живі організми Медицина · lesya · 13.09.2010 07:36

  На основі багаторічних дослідів вчені дійшли висновку, який дуже не сподобається курцям: виявляється, в сигаретах містяться не лише шкідливі хімічні речовини, смоли та нікотин, а й живі організми, які, цілком можливо, становлять більшу загрозу людському організмові, аніж смертоносні хімічні сполуки.


Всього 10394 на 1040 сторінках