Новини дня

 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Зігріваймося коктейлями!

  Зігріваймося коктейлями! Цікаві факти · Anastasia · 17.01.2017 16:38

  Барна культура у нашій країні останнім часом набрала обертів, тому бармени пропонують широкий вибір напитків на будь-який смак. Зима цьогоріч справді досить сувора, тому професіонали своєї справи знають рецепти коктейлів, які допомагають зігрітися у холодну погоду. До вашої уваги підбірка «горючих» міксів.


Новини

 • Компанія Zotac пропонує новинки

  Компанія Zotac пропонує новинки Нові технології · lesya · 10.09.2010 11:08

  Компанія Zotac, виробник відеокарт і материнських плат, представила перший у світі мінікомп'ютер з вбудованим оптичним приводом, що підтримує зчитування Blu-ray-дисків.


 • Найогидніші жінки планети

  Найогидніші жінки планети Життя · lesya · 10.09.2010 10:44

  В списку туристок, які викликають в оточуючих найбільшу огиду, перше місце зайняли леді з Британських островів. За результатами опитування, саме британки з усіх представниць прекрасної статі, що вирушають в подорож, найчастіше поводять себе нахабно, неконтрольовано вживаючи при цьому алкоголь.


 • Шість мільйонів доларів за зраду

  Шість мільйонів доларів за зраду Події у світі · lesya · 10.09.2010 10:33

  Мешканка США відсудила у своєї близької подруги майже 6 мільйонів доларів, після того як остання звабила чоловіка американки шість років тому. Про це повідомляють британські ЗМІ.


 • В університетах США з'являються нові дисципліни

  В університетах США з'являються нові дисципліни Освіта · lesya · 10.09.2010 10:10

  Університет Балтімор в США планує впровадити в програму новий предмет, який вивчатиме історію зомбі. Цей курс лекцій викладатимуть автор книги, присвяченої фільмам про зомбі, Арнольд Блумберг (Arnold Blumberg) і куратор музею американської поп- культури Geppi's Entertainment.


 • Брітні Спірс...під слідством?

  Брітні Спірс...під слідством? Життя · lesya · 10.09.2010 10:10

  Колишній охоронець знаменитої американської поп-діви Брітні Спірс подав позов до суду Лос-Анджелеса зі звинуваченням у неодноразових сексуальних домаганнях з боку співачки, повідомляє портал новин про зірок TMZ.com.


 • Альтруїстів недолюблюють

  Альтруїстів недолюблюють Життя · lesya · 10.09.2010 09:00

  В Journal of Personality and Social Psychology опубліковані результати експерименту, проведеного американськими психологами. Дослідження доводить, що люди, які піклуються про інших, викликають роздратування оточуючих. Винуватцями тут є особливості нашої психіки, якій важко змиритися з тим, що хтось може чинити краще, ніж ми.


 • Польські пілоти розбилися знову

  Польські пілоти розбилися знову Події у світі · lesya · 10.09.2010 08:20

  Польські пілоти на симуляторі ТУ- 154 повторили рейс своїх колег 10 квітня 2010 року і знову «розбилися». Представник Польщі з Міжнародного авіаційного комітету полковник Едмунд Кліх повідомив, що серед документів слідства Смоленської трагедії, які отримала Польща, є документи про проведення семи відтворень останнього етапу польоту президентського літака.


 • Прихильники зимових відпусток - в небезпеці

  Прихильники зимових відпусток - в небезпеці Життя · lesya · 10.09.2010 08:15

  Кардіологи медичного університету в Інсбруку (Австрія) провели дослідження і з'ясували, що поціновувачі зимових видів спорту, таких як лижі, сноуборд та ін., ризикують стати жертвами інфаркту внаслідок впливу низьких температур і висоти, а також невідповідності рівня підготовки та серйозності фізичних навантажень.


 • РНК проти раку

  РНК проти раку Медицина · lesya · 10.09.2010 08:10

  Лікарські препарати, розроблені на основі РНК, можуть знищувати ракові клітини, не приносячи шкоди здоровим клітинам організму.

  Вчені Каліфорнійського технічного університету змогли створити безпечні ліки для лікування ракових захворювань. Вони значно знизять побічні ефекти хіміотерапії.


 • Шкідливі наслідки схуднення

  Шкідливі наслідки схуднення Краса і здоров'я · lesya · 09.09.2010 08:40

  На сьогоднішній день багато людей одержимі ідеєю втрати зайвих кілограмів, однак мало хто замислюється над тим, що схуднення може зумовити негативні зміни в організмі. За результатами останніх наукових досліджень, втрата ваги призводить до вивільнення стійких органічних забруднень (СОЗ), які здатні шкідливо впливати на здоров’я.


Всього 10359 на 1036 сторінках

ОднокласникиМи в Однокласниках