Новини дня

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну Економіка · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування

  Чернівецькі педагоги не можуть пройти ЗНО тестування Освіта · kseniya_www · 18.04.2017 14:31

  Результати тестування вчителів: четверо здали на 0 балів, 5 - від 1 до 3 балів. Тільки 56 вчителів є відмінниками.


 • Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський.

  Новий зимовий маршрут. Кам'янець-Подільський. Туризм · kseniya_www · 09.02.2017 11:33

  Навіть зимова подорож може бути приємною і захоплюючою, за умови правильно підібраного місця відпочинку, незважаючи на мороз та сніжні замети.


 • Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів

  Освітня програма обміну студентами з Польщею набирає обертів Освіта · kseniya_www · 09.02.2017 11:16

  Популярність програм з обміну студентів у польських вишах зовсім не випадкова, адже вони підвищують освітній рівень університетів, сприяють всебічному розвитку молоді та зміцнюють культурні зв'язки між країнами.


 • Єдиний електронний квиток

  Єдиний електронний квиток Новини України · Anastasia · 19.01.2017 10:56

  Верховна Рада прийняла в другому читанні і в цілому законопроект за яким в міському транспорті, що здійснює пасажирські перевезення, вводиться автоматична система оплати проїзду. Іншими словами, нардепи проголосували за введення електронного квитка, який допоможе вести чіткий облік пасажиропотоку та дозволить повністю відмовитися від готівкого розрахунку в міському транспорті.


 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину Суспільство · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


Новини

 • На озброєнні армій з'явиться гусеничний скейтборд

  На озброєнні армій з'явиться гусеничний скейтборд Нові технології · lesya · 16.09.2010 09:08

  В недалекому майбутньому на озброєнні армій світу може з'явитися незвичайний транспортний засіб - одномісний гусеничний скейтборд, що дозволяє швидко пересуватися по полю бою та займати найоптимальнішу вогневу позицію. Розробники підкреслюють, що незвичайний самохід може бути адаптованим в залежності від ситуації до будь-яких потреб військових.


 • Ламінарії - новий вид транспорту

  Ламінарії - новий вид транспорту Природа · lesya · 16.09.2010 08:51

  Вчені Нової Зеландії відшукали прямі докази того, що осілі морські тварини, які мешкають поблизу берегів, можуть подорожувати на великі відстані, використовуючи замість транспорту звичайнісінькі водорості.Дослідників давно цікавив той факт, що малорухомі молюски та морські зірки, не здатні самостійно долати великі відстані, невідомим науці способом досягають протилежного узбережжя. Однак до цього часу вчені не знаходили належного наукового обґрунтування описаному явищу.


 • Что такое "Информ-сервис"?

  Что такое "Информ-сервис"? Техніка · kseniya_www · 15.09.2010 18:20

  «Информ – сервис». Что это такое? Для чего этот сервис нужен и кто им пользуется? Если Вы не знаете, для чего он необходим, Вы не из мира сего. Данный вид обслуживания возник очень давно, скорее всего еще до появления первых телефонных аппаратов. Каждый человек мог запросто подойти в подобный сервис и задать интересующий его вопрос. А главным было то, что он мог получить на него очень вежливый и отчетливый ответ. Но, не смотря на это, как мы все уже знаем, прогресс и время не стоит на месте, и данный вид услуг обрел новый лад.


 • Продвижение бренда и разработка сайтов фирменного стиля как один из его путей

  Продвижение бренда и разработка сайтов фирменного стиля как один из его путей Цікаві факти · kseniya_www · 15.09.2010 16:32

  Сейчас ни одна уважающая себя компания не обходится без корпоративного сайта, профессионально разработанного фирменного стиля. Для многих руководителей корпоративный сайт является скорее данью моде, чем продиктованной бизнесом необходимостью, но если задуматься, то в век современных информационных технологий обойтись без собственного «представительства» в интернете невозможно. Это представительство компании обеспечивает именно корпоративный сайт, дизайн и наполнение которого в полной степени соответствует фирменному стилю компании.


 • Вчені виявили "короткозорий" ген

  Вчені виявили "короткозорий" ген Медицина · lesya · 15.09.2010 13:15

  Група вчених під керівництвом Університету Дьюка в Північній Кароліні, користуючись результатами різноманітних експериментів, виявила ген, пов'язаний з розвитком короткозорості. За словами дослідників, це відкриття зумовить появу нових тенденцій у розробці генної терапії цього захворювання, водночас удосконаливши вже існуючі методи боротьби з недугою.


 • Оновлена версія блогерського сайту Twitter

  Оновлена версія блогерського сайту Twitter Нові технології · lesya · 15.09.2010 12:17

  Сьогодні, 15 вересня, сервісний центр мікроблогів Twitter запропонував оновлену версію власного сайту. Корекція дизайну передбачає насамперед зміну розташування деяких традиційних розділів у взаємозв’язку із введенням новинок.


 • Таємна сторінка життя в Бухенвальді

  Таємна сторінка життя в Бухенвальді Культура · lesya · 15.09.2010 11:16

  Виставка в меморіальному комплексі в Бухенвальді свідчить про те, що ув'язнених концтабору, окрім усього іншого, змушували займатися проституцією На перший погляд барак – осередок найдавнішої професії – на території концтабору в Бухенвальді нічим не відрізнявся від інших, і лише фіранки на вікнах вказували на те, що це була не зовсім звичайна будівля.


 • Відмінність інтелектів - міф чи реальність

  Відмінність інтелектів - міф чи реальність Медицина · lesya · 15.09.2010 09:37

  Іноді поведінка чоловіків та жінок настільки відрізняється, що можна подумати, ніби вони з різних планет. Справді, теорія про те, що розумовий процес багато в чому залежить від статі людини останнім часом набула великої популярності. Однак провідні нейробіологи стверджують, що такий аспект розгляду розумового процесу - лише міф, не обґрунтований суттєвими доводами та фактами.


 • Знайдено автора портретів Єлизавети I

  Знайдено автора портретів Єлизавети I Культура · lesya · 15.09.2010 09:21

  Британські мистецтвознавці встановили, що два знаменитих портрети королеви Єлизавети I, намальовані ще за життя цієї високопоставленої особи, – так звані "Фенікс" і "Пелікан" - були створені в одній студії та, скоріше за все, одним художником - Ніколасом Хілліардом, що жив і творив з 1547 по 1619 рік.


 • Що таке дисморфобія?

  Що таке дисморфобія? Краса і здоров'я · lesya · 15.09.2010 09:05

  Дисморфобія - це психічний розлад, в результаті виникнення якого людина надмірно стурбована власною зовнішністю, переймаючись незначними дефектами чи особливостями свого тіла.


Всього 10394 на 1040 сторінках